reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

ja miałam z pepco i dobre i złe doświadczenia - zależy na co się trafi...teraz mamy kilka bodziaków i bardzo dobra bawełna
Ja wczoraj kupiłam spodnie sztruksowe po 10 zł i bluze welurowa też po 10 zł i się nie rozciągnęło bo wyprałam .Bodziaki tez mi się nie rozciągają ,a np.te biedronkowe to często mam przy napach naciągnięte.A przed świetami 3 komlepy bluzek z sukienkami i też gitara .Chyba zalezy jak kto trafi albo własnie jak bawełna:tak:
Ja generalnie ostatnio małą ubrałam od stóp do głów w dwóch rozmiarach 74 i80 za 200 zł na wyprzedażach tylko pozostaje mi poajaców do spania dokupic i mam z głowy .No własnie zobaczymy na jak długo .Bo niby 68 kazdy mówi mi ,że najdłuzej sie nosi a maoja ledwie 2 miechy ponosiła .
 
reklama
No moja 68 to chyba jeszcze krócej :-( Rękawki przymałe, stopy też, a te na 74 pajace takie wielkie mi się wydają wczoraj poprałam zobaczymy jak dziś będzie wyglądać :-)
Jutro mój zabiera mnie na zakupy to poszaleje :-)

Na razie dokopię 74, bo 80 już tez trochę mamy i dopiero jak przyjdzie czas to kupię w zależności od pogody, bo teraz trudno stwierdzić jaka pogoda nas czeka np. na wiosne ehhh
 
No moja 68 to chyba jeszcze krócej :-( Rękawki przymałe, stopy też, a te na 74 pajace takie wielkie mi się wydają wczoraj poprałam zobaczymy jak dziś będzie wyglądać :-)
Jutro mój zabiera mnie na zakupy to poszaleje :-)

Na razie dokopię 74, bo 80 już tez trochę mamy i dopiero jak przyjdzie czas to kupię w zależności od pogody, bo teraz trudno stwierdzić jaka pogoda nas czeka np. na wiosne ehhh

Ja na 80 nic nie miałam to kupiłam per grubszych bluz i pare cieniutkich ja i o tej porze cieńsze tez ubieram np. jak tylko mała niose do auta to nie ubieram grubo ewentualnie kocykiem opatule.
U mnie w 74 to tylko ciut rekawki musze podwinąc ale malutko a nogawki dobre są .Tez jak zobaczyłam 74 to soę zdziwiłam ,że za duze bedzie ale nie.Pewnie rozmiar rozmiarowi nie równy i niektóre 74 za duże a niektóre 68 dobre ale wiekszośc poszła w odstawkębo np. jak siedział to nogawki jakby wode w piwnicy miała.
 
No moja nosiła juz 74 ale to oszukane. Wczoraj powyciągałam rzeczy kupione w lato na 74 i te od mamy co mi przywiozła z UK i zobaczymy jak ją ubierzemy :-).
A do auta tylko też ubieram lekko, bo w kombinezonie strasznie jej niewygodnie to raz poza tym ma bardzo ciepły i potem jest mokra ;/
 
Ja nawet kompinezonu nie ubieram bo moja gorącokrwista jest tylko kurteczkę i ocieplane jeansy na nogi buty .I to jeszcze jak siadamy to musze ja porozpinać i czapke zdjąc bo się wierci i piszczy:tak:a ogrzewanie minimalnie nastawione jest .Synus za to zmarźlak był .
 
No ja z 68mam jedynie bodziak z hello kitty. Wszystko już za małe. Ubieram ją na rozmiar 74 - 80 lub 6-9-12 m-c. Do auta lekko, rajtki, spodnie, butki, bodziak, koszulka i bluza + cienka czapa.
Co do ciuszków sklepowych. Biedronkowe bodziaki się strasznie wyciągnęły:(
Mam z Pepco śpiochy - pajace, są super dobre.
Z Tesco też. Co do pepcowych sztruksów - jakoś mi się zmechaciły. Dobrze,że ręcznie ten sztruks piorę, bo strasznie brudzi inne ciuszki.
Poza tym dużo na lumpkach kupuję. Gatunkowo i cenowo super:)
 
wczoraj robiac zakupy chemiczne w Auchan zauwazyłam ze jest wyprzedaz body z dl. i krótkimi rekawkami : 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 mies. wszystkie po 3 zł i po 4,89zl.
i to nie chinszczyzna, bawełniane . fajne w dotyku, i fajne kolorki /
wogóle były promocje na ciuszki dla dzieciaczkow
 
Właśnie zauważyłam, ze ostatnio zakładam bluzy mojej 74 :-) a ja stękam że pajace duże mi się wydają hahaha. Spodnie to norma, ale bluzy szok
Szłam do sąsiadki i jakoś spojrzałam na metkę i w szoku byłam, że moje dziecko w 74 ubieram, a nawet nie wiem (mama gapa), ale tak to jest jak w szafie pełny wybór :-). I one są w sam raz - nie wiem jakim cudem i to nie z jednej firmy a z kilku normalnie szok. I pomyśleć, ze zamówiłam ciuszki 74 ahhh Rośnie jak na drożdżach chyba ją zmierzę jak wstanie, bo nie wierze.
No ale tak to jest jak człowiek sobei tłumaczy ze, 74 co ma to pomylona rozmiarówka i myśli ze dziecko dalej w 68 chodzi hahaha.
 
reklama
Do góry