reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

reklama
Najbliższy chyba w Sosnowcu :-)
neverend a po ile są pajace? może sie opłaca pojechać :-), bo mam 3 z UK od 6-9 a to za mało :-( i 2 piżamki, ale jakoś nie mam przekonania do gołych skopek jak na razie
Pajace teraz po praniu 3-6 idą do spakowania, bo małe już
 
Najbliższy chyba w Sosnowcu :-)
neverend a po ile są pajace? może sie opłaca pojechać :-), bo mam 3 z UK od 6-9 a to za mało :-( i 2 piżamki, ale jakoś nie mam przekonania do gołych skopek jak na razie
Pajace teraz po praniu 3-6 idą do spakowania, bo małe już

i w Chrzanowie,wiec dla mnie oba po drodze,wiec moze sie wybiore jakos
 
W pepco nie każdy produkt jest dobry. Ja już się kilka razy nadziałam. Mój nieślubny mówi, że tam jest sama chińszczyzna. I to chyba prawda. Z 5 zł wolę kupić bodziaka w lumpku George,ErlyDays, Disnay w lumpku niż tam nowego za 4,99zł. Używane po kilku praniach wyglądają tak samo a te z pepco się strasznie rozciągają.
A gdybym miała Tesco blisko to........kasy by mi nie starczyło.
 
dla dziewczyn które mają dostęp do DELIKATESÓW CENTRUM
OD DZIŚ W PROMOCJI SĄ PIELUCHY HUGGIES (tak się to chyba pisze :-D) po 26.99 paczka i husteczki DZIDZIUŚ KINDII 2x72 szt. po 8.49 są bardzo dobre sama używałam no i cena dobra
 
W pepco nie każdy produkt jest dobry. Ja już się kilka razy nadziałam. Mój nieślubny mówi, że tam jest sama chińszczyzna. I to chyba prawda. Z 5 zł wolę kupić bodziaka w lumpku George,ErlyDays, Disnay w lumpku niż tam nowego za 4,99zł. Używane po kilku praniach wyglądają tak samo a te z pepco się strasznie rozciągają.
A gdybym miała Tesco blisko to........kasy by mi nie starczyło.

Ja mam parę bluzek z pepco i sukieneczek i nic sie nie rozciagneło ani nie sprało.Może za 4,99 nie były ale nie narzekam :tak:Bodziaki np. mniej się rozciagaja niż te biedronkowe:-)
 
reklama
ja miałam z pepco i dobre i złe doświadczenia - zależy na co się trafi...teraz mamy kilka bodziaków i bardzo dobra bawełna
 
Do góry