reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

reklama
Na mojej często rękawki wiszą i raczej wybieram take przylegające - droższe, ale mała lepiej wygląda. No ale może do domu jej kupię :-). Dziękuje za opis :-)
 
Ja się nie załapię na te ciuszki z biedrony bo nie mam kiedy tam iść.
Ale niedawno rajstopki były fajne, kupiłam i sobie chwalę.
 
U mnie na dzielnicy w ogóle nie ma Bierdony ale Mąż cos mówił że widział że maja otworzyć więc... :-D
Może dzięki tym promocjom polubię ten sklep bo tak to jakoś nie przepadałam za Biedroną :baffled:
 
reklama
W realu jest przecenia ciuszków, kurtek i takich tam,ale szczerze Wam powiem,że oglądałam i jakościowo wcale nie są dobre te rzeczy. Polecam TESCO Tam teraz można kupić i śpiochy i body za nieduże pieniądze:)
 
Do góry