reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje sklepowe

Henrietta jesteś pewna, że w paczce jest 140 szt? Bo mi się wydaje, że nie. 140 jest mniejszych 3 a 4 napewno jest mniej. Aż zobaczę jak będę wracać ze spaceru.
W Biedronce są fajne zabawki przywieszki po 15 zł.
Gapcio - A śliniaki są materiałowe ( małe) czy już te duże?
 
reklama
Duże, materiałowe, pod spodem z delikatną folią.
Są również takie z rękawkami, co się zakłada jak bluzeczkę, tylko plecki z przodu...tzn taki kaftanik.
To nawet musi być wygodne jak dziecko intensywnie rusza wszystkimi częściami ciałka:tak: ale nie kupiłam
 
w Ikei są śliniaczki 5 sztuk po 9,99 zl.
muszę tam zawitać bo widzę na stronce że wiele fajnych i tanich opcji tam jest
 
ja kupilam w lidli ten sliniak z rekawkami i jest super :) przynajmniej nie musze zaraz malej przebierac :D zaluje ze kupilam tylko jeden taki. no i skusilam sie na ta zabawke z biedronki wzielam zoltego lwa :) a ostatnio bylam w takiej hurtowni i chcialam kupic taka zaawke i koztowala prawie 60zl :szok:a w biedronce 14.99 ;-)no ale fakt made in china ....staram sie nie kupowac zabawek z chin i sprawdzac te atesty ostatnio tez bylo glosno ze wycofali jkies niebezpieczne dla dziecka no ale jeden chinski misio niech juz bedzie
 
Z Lidlem nacięłam się już wiele razy jeśli chodzi o promocje, ogłaszają jakiśtam tydzień a już drugiego dnia prawie nic nie ma:-(
 
u mnie tez tak jest wiec jak sie cos chce to trzeba isc w poniedzialek z rana bo juz w poludnie sa pustki a gdzie tu caly tydzien:-Dpowinni miec jakies wieksze zapasy:cool:
 
Fredka1, w rozmiarze 4 jest 140 sztuk pampków, wczoraj małż kupował 2 dwupaki.
W carreforurze deserki z gerbera 3w cenie 2. Chyba 4,80zł.
 
reklama
Henrietta jesteś pewna, że w paczce jest 140 szt? Bo mi się wydaje, że nie. 140 jest mniejszych 3 a 4 napewno jest mniej. Aż zobaczę jak będę wracać ze spaceru.
W Biedronce są fajne zabawki przywieszki po 15 zł.
Gapcio - A śliniaki są materiałowe ( małe) czy już te duże?
jestem na 200% pewna , bo mam je w domku a mały na dupce:-D

zabawka z biedronki naprawdę super, cena niska a zabawka ma mnóstwo funkcji- piszczy, ma lusterko , gryzaczki , wibracje , grzechtki i to wszystko w jednej zabawce, mój mały jest zachwycony a ja tez , bo mogę napic się kawki bez gadania do niego
 
Do góry