reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje sklepowe

Ja tez chce ta zabawke :-( nie wiedzialam ze sa w biedronce a to juz od 1 lutego wiec znajac moje szczescie powykupowane :sorry2:

Mi by sie przydal taki sliniaczek z rekawkami bo Michal je zawsze ze wszystkim dookola i obowiazkowo przy jedzeniu piastki w buzi a pozniej machanie zapacianymi rekami i wycieranie w bluzeczki :sorry2:

My dopiero skonczylismy pampersy 2 i wchodzimy na 3 :sorry2:

W leclercu promocja bebiko 2 za 9.99 pampersy jumbo pack ( 70 szt 4 ) + chusteczki pampers gratis za 43,99 proszek lovela 3,6 kg za 36,99 + plyn gratis
 
Ostatnia edycja:
reklama
Livii a jaką byś chciała? W ciągu tygodnia mogę podejść do Biedrony i sprawdzić czy jeszcze są. Jakby co mogę kupić.
 
Przesylka by byla drozsza od zabawki ;-) zaraz bede napastowac bratowa bo mieszkaja obok biedrony kolo mnie niestety zadnej nie ma :wściekła/y:
 
I mi bratowa kupila :tak: nawet dwie motylka i lwa ;-)

W tesco promocja pieluszek Pampers Sleep & Play 3 - 78 szt 39,90 sztuka wychodzi po 51 gr. Pierwszy raz je kupilam i nawet fajniuskie sliczne maja obrazki takie slodziutke ;-):-) I w promocji jeszcze pieluszki Happy 3 - 39,99 82 szt. 48 gr za sztuke no i jeszcze obiadki bobovita 6 pak + miseczka gratis ale zapomnialam po ile :sorry2:
 
Ja wczoraj Nikolce kupiłam w Biedronce fioletowa krowę:-)Rewelka obgryza ją skrupulatnie,najbardziej podoba jej się lusterko:-D
 
ja mam taki walec z groszkami, przekręcany po środku. Z takich wiszących to mamy biedronkę. Jest super.
 
reklama
Gigantyczne przeceny w Mothercare głównie na ubranka, kocyki ect.
Np przecudne ogrodniczki wyglądające jak wydziergane na drutach mięciutkie do tego bodziak za 30 zł ( z 90 zł) , 3 pack śpiochó też kolo 30 zeta. I masę masę innych, a te sukeineczki ect :-)
pół sklepu można wykupić
 
Do góry