reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

patyk83

Czerwcowa mama'08
Miasto
Ostrołęka
Wątek dla mam, które nie mają czasu latać po sklepach i wyszukiwać ciekawych ofert. Tu będziemy się dzielić informacjami o ciekawych promocjach/ ofertach na które się natkniemy.
Asortyment dowolny- pampersy , akcesoria ,ciuszki …..
W biedronce były body na długi rękaw 2sztuki za 8,99zł (o ile dobrze pamiętam) i rajstopki frotte za 5,99zł

reklama

Julia!

Czerwcowa mama'08
Byłam dzisiaj w Carrefour i była wyprzedaż ubranek kupiłam 2 koplety bluzek ze spodniami jeden po 15 przeceniony z 50 -super i drugi za 10 i bluze z polarku za 10 przecenioną z 30.Także polecam:-)

azile29

Czerwcowa mama'08
A ja właśnie wróciłąm z Auchan i wyprzedaż dziecięcych ubranek. Ceny zaczynają się o 3 zł . Ja kupiłam polarek za 5 zł i bluzkę z długim rękawe też za 5 zł. Widziałam spodenki po 8 zł. Myśle że wszystko taniutkie.

joan-na

Fanka BB :)
Mój M był dziś w Smyku i kupił na wyprzedaży spodenki dla małego za 16 i 19 zł przecenione z 40.

Załączniki

• Rotation of P1020022.jpg
    Rotation of P1020022.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 182
  • Rotation of P1020023.jpg
    Rotation of P1020023.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 179

azile29

Czerwcowa mama'08
Potwierdzam w Smyku są spore przeceny i juz były przed świętami. ja tam prezenty chrześniakom porobiłam. Super rzeczy mają.

joasiek1977

Mamusia Oleńki :)
Miasto
Wrocław
W tesco też wyprzedaż ciuszków dziecięcych :tak: Pełno tanich sweterków i bluz od 10zł oraz kombinezony - za 20zł :tak: Ogroooomny wybór :-)

reklama
Do góry