reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

reklama
szkoda bo fajna pamiatka taka bluzeczka..............no ale moze mozna to kupic? nawet chcialam Hotline Pampersa zadzwonic ale juz spia. ja tez ide spac. buziaki!!!!
 
nie moge spac przez te historie... he he zartuje...
to ja tez jutro wysle a nuz widelec nam sie uda!!!!!!!!!!!
 
A ile wydajecie miesięcznie na pieluchy??Ja kupuję na miesiąc dwa Jumbo packi pampers 3 po 49,90. Czyli miesięcznie wydaję 100zł. Jakoś zawsze myslałam, że więcej sie na pieluchy wydaje, a to jakas tragedia wcale nie jest...
mysia23, ja jeszcze nie zaczełam podawać Tosi soczków ani słoiczków, ale mniej więcej patrzyłam sobie na ceny i niestety takie one są. Soczki po ok 2 zł a słoiczki zalezy co to jest, ale chyba tez między 2 a 3 zł.
 
Ja w miesiącu zużywam 2,5 JumboPacków Pampersów 3. Do tej pory udawalo mi się trafiać na promocję paczka po 39,90 tak więc miesięcznie też się mieszczę w stówce.
 
Martula, rozmawiałam z koleżanką, która ma rocznego synka i ona powiedziała, że najwięcej kasy idzie na mleko. Ona wydaje miesięcznie ponad 2 stówy na mleko, ale dzieciak jedzie na samych mieszankach, ona nigdy nie karmiła piersią.
 
Ile kosztują te 2 kartony Irtasia? Choć pewnie w Polsce i tak ceny się inaczej kształtują.
Koleżanka jak syn miał 4 miesiące zużywała jeden kartonik mleka na 3 dni. Ale nie wiem jakie duże były te kartony.
 
reklama
Do góry