reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

Kasiad: Milena cały czas wali po 4-6 kupek dziennie, jak nie robi przez pół dnia to już mi się wydaje że coś nie tak z nią :-D
 
reklama
Joasiek, to napisz koniecznie jak te pieluszki z Tesco, bo nie słyszałam dobrej opinii. Ja jak byłam opiekunką, to mama tej dziewczynki kupowała jej Rossmany i byłam z nich zadowolona, ale ona chyba mniej sikała, albo może te większe Rossmany są lepsze, bo jak kupiłam je Stasiowi, to dość często musiałam zmieniać, nie są tak chłonne, a i wcale jakoś specjalnie dużo nie tańsze od naszych ulubionych Happy. Gdzieś na innych wątkach jakiś czas temu czytałam, że ktoś polecał z Biedronki. Ja sama nie próbowałam, bo nie jestem przekonana, ale może któraś z as sprawdzała??
A te z ceraty z Tesco mnie też przeraziły- bratowa je kupiła. Tych drugich nie widziałam..
 
Pieluch z Biedronki nie używałam, ale czytałam opinie, że się popsuły. Na temat Rossmannów (tych bordowych) słyszałam pochlebne opinie, ale też nie próbowałam. Tescowych miałam kilka sztuk i średnio z nich byłam zadowolona, za bardzo zbijały się w twardą bryłę po nasikaniu.
Patch, mam do Ciebie pytanie: po ile wychodzi Ci jedna pieluszka Happy? I jaki rozmiar używasz? I jak się maluszek zsiusia to czy te siuśki zamieniają się w żel tak jak to ma miejsce w Pampkach? Masz w ogóle porównanie między Pampersami a Happy?
 
Kasiad, używałam też Pampersów 2 i byłam nawet zadowolona. Ale Happy są większe. Jedna pieluszka wychodzi mnie niecałe 50gr- to zależy gdzie kupię, jak jest promocja to 45 gr w opakowaniu po 68 sztuk. A kupujemy rozmiar 1MIDI tj 5-9kg
 
Ja używam pieluszki z Biedronki DADA i jestem zadowolona:-).Teraz kupuję roz.od 7kg takie w zielonym opakowaniu bo te mniejsze cisły małego w nóżki.A te Pampersy z zielonym wkładem są super kupiłam raz żeby je sprawdzić.
 
Ostatnio koleś w kiosku, w którym kupuje pieluszki, bo ma najtańsze, zachęcał mnie do kupienia ty pieluszek HAPPY, bo miał bardzo korzystna cenę. Nie orientowałam sie jak się ta kształtuje, a poza tym jakoś jestem nieufna do marki Bella..Ale widzę,ze cena naprawdę była super, bo 35gr/szt tych właśnie MIDI.:tak::tak: Może sie skuszę na inne pieluszki, bo trochę to kaski ciągnie, a skoro są jakieś porównywalne do Pampersów, a tańsze to czemu nie skorzystać :cool2:
 
Dziewczyny orientujecie sie już w cenach soczków? Ja kupiłam ostatnio mojemu Fili soczek jabłkowy (co prawda po 4 miesiącu) - nie chciał w ogóle pić herbatek, podaje mu rozcieńczony pół/pół - szukałam HIPPa, ale u mnie nigdzie nie ma:baffled::baffled: wiec kupiłam Gerber..I przeraziłam sie ceną, bo kosztuje 2,2zł za taką mała buteleczkę..teraz pije po 40ml, ale jak zacznie wciągać większe ilości to na samych soczkach chyba zbankrutuje:-D:laugh2:
 
dziewczyny mam pytanie: czy ktores z wyprobowanych przez Was pieluch maja luzniejsze gumeczki na nozki/ czy wieksze po prostu bo te z Pampersow 3 czyli do 9kg(ktore zreszta dzis kupilam) Laila w nozki uciskaja a nie bede kupowac przeciez jakichs wielgachnych tylko przez te nozki... a moze faktycznie jak agata24 piszesz powinnam wziac od 7kg?
 
reklama
susumali dobre pieluszki sa tez Fixis czy jakos tak , te fioletowe bo te niebieskie sa inne:tak:
 
Do góry