reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

Susumali u mnie się one sprawdziły i już małego nie cisną.Możesz kupić parę sztuk i sprawdzić czy może nie będą przeciekać,albo coś.Spróbuj:tak:
 
reklama
susumali mam takie pytanie czy wysylalas juz moze taka kartke (ktora dostalas w szpitalu) na taka koszulke z wydrukiem imienia i wagi i data dziecka? bo ja sobie teraz dopiero o tym wspomnialam , musze sie wziasc za to i wyslac:tak:
 
irtasia jaka kartke? jaka koszulke? prosze o opis tylko zeby z tego nie wyszlo jak opis uzywania fridy he he....;-)

a propos szpitala Wy tez dostalyscie taka torbe reklamowa przy wypisie ze szpitala z roznymi gadzetami typu kosmetyczki hippa, penatena z probkami kosmetykow, czapeczke dla dzidzi, pare pampersiakow i takie tam?
 
irtasia jaka kartke? jaka koszulke? prosze o opis tylko zeby z tego nie wyszlo jak opis uzywania fridy he he....;-)

a propos szpitala Wy tez dostalyscie taka torbe reklamowa przy wypisie ze szpitala z roznymi gadzetami typu kosmetyczki hippa, penatena z probkami kosmetykow, czapeczke dla dzidzi, pare pampersiakow i takie tam?


tak dostalam
tylko ze z 1 pampersikiem, małym (maciupkim )sudokremem , stara gazeta a nie były nawet 2 , woda mineralna , wkładki chicco i juz nie pamietam
to sie nazywało SKARBA MALUCHA
 
susumali no i wlasnie w tej torbie jest taka kartka do wypelnienia a tak wyglada ta koszulka (mojego syna)

I jest za darmo:tak:Ha tym razem nam juz lepiej pujdzie:-D
 
o kurcze znajac mnie to nie wyczulam bluesa i wyrzucilam, zaraz bede szukac!!!
 
BYłAM CIEKAW JAK TO ZAłATWICIE BO PO OSTATNICH OPISACH TO SPODZIEWAłAM SIE WSZYSTKIEGO:-p:-p:-p
A TO CWANIARA Z irtasi SE ZDJECIE WKLEIłA :-D:-D:-D
 
susu ja juz to znalazlam bylo to zapakowane we foli i nawet ta koszulka jest namalowana:tak: ach tylko wypisac i poslac i miesiac lub 2 poczekac:tak:
 
reklama
buuuuuuuuuuuuu irtasia ja tez znalazlam ale jest tu napisane ze ten Angebot jest wazny tylko do miesiaca od urodzenia dziecka!!!!! nop tosmy sie obudzily!
w ogole´jest tez kupon na bezplatna ksiazeczke Bambi, lampke nocno Kubusia Puchatka i takie tam ale do max 2 tygodni po narodzinach....a ja wtedy akurat mialam czas i glowe do Angebotow....
 
Do góry