reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

A My Uzywamy Huggisów Kupuje W Makro Za 5.60 Za Sztuke I Sa Pakowane Po 1 Sztuce
Mi Tez Schodzi Teraz Paczka Na Tydzien Bo Jak Kupki Były Co 3-4 Dni To 1 Paczka Była Chyba 3 Tygodnie
 
reklama
U nas też schodzi jedna paczka chusteczek na tydzień.Najbardziej lubię Nivea Soft Creme,ale ostatnio sie zdenerwowałam,bo kupilam w MAKRO 4 paczki i 2 z nich były wysuszone.Fajowe są też Pampers,dostalam w prezencie i chyba się na nie przerzucę.Na HUGGIS-y i na Bambino Kubulinek okazal się uczulony.
 
pytanie techniczne, ile chusteczek przeznaczacie na wytarcie dzidzi po sikaniu? bo moze ja z lekka pzesadzam :confused:
 
Po sikaniu jedną, a po kupie to bardzo różnie, jak jest tylko odrobina to 2, jak wiecej to 3 a jak wyleci poza pieluszkę, bo często nam się zdarza to kilka chusteczek i jeszcze prysznic jest potrzebny.
 
Ja może tak 3 do 6 zależy czy tylko zrobi siusiu czy też kupkę i nieraz wyciągnie mi się nadmiar chusteczek :tak:więc wtedy więcej ;-)
 
Ja identycznie jak Kasiad: na siusiu 1, na kupki z reguły 2 wystarczają, bo Milenka robi sporo kupek na dzień, ale nie takich wielkich. Ale czasem jak walnie wiekszego klocka to już tylko prysznic może nas uratować :-D
 
Lil, to faktycznie dużo tych chusteczek zuzywasz:-) :tak: Ja zuzywam 1 paczkę na tydzień i będe oryginalna, ponieważ używam Dzidziusiów zielonych i jak dla mnie są super. Bardzo ładnie pachną. Miałam juz Bambino- za mokre, Nivea- za suche i za drogie:-) , i Happy- nie podoba mi się zapach i wyciagały mi się po kilka, bo nie chciały się oddzielać.
Wczoraj zakupiłam dzidziusie za 12,99- 2+1 gratis. Normalnie paczka za ok 6 zł
Co do Pampersów to kupuję 3 w Jumbo packu za 49,99.

A jakie jest największe opakowanie Bebilonu??Bo ja ostatnio w realu trafiłam tylko na najmniejsze- 400g w cenie 13,99.
 
No to ja jestem oszczędna...bo u mnie paczka Nivea Soft Creme jest od 1,5tyg do 2....ja po sianku jedna zużywam a po kupce pupkę zawsze myje wodą i myjka :tak::tak: I pupka jest cudnie gładziutka :tak::tak:
Używałam też Nivea z lotionem i bardziej mi odpowiadają,do tego pampers i pampers sensitiv, które też są oki...dla mnie chusteczka musi być mocno wilgotna, a te Nivea Soft Creme są trochę za suche...
Z paczkę Nivea ostatnio udało mi sie zapłacić 9.99 za 100sztuk, bo u nas standardowa cena to 10zł za 72...nie mam w mieście marketów, wiec na promocje nie mam co liczyć...

A pieluszki są u nas po:
Pampers"3" 49zł/90szt ,
Haggis"3" 34zł/62szt - o ile sie nie mylę, wczoraj sprawdzałam
Pampers Sleep&Play 34zł/62szt

A co do Sleep&Play dowiedziałam sie ostatni od mojego sprzedawcy,ze to są pieluszki na lato i dlatego są cieńsze, a co za tym idzie mniej chłonne,częsciej je trzeba zmieniac :tak::tak:
 
reklama
A lil kate powiedz kiedy w realu była ta promocja?

Martula największe opakowanie bebilonu jakie udało mi sie kupić to 900g za 28 zł.
 
Do góry