reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycje

dziewczyny, a może wątek o powrocie do pracy, wiadomo, że każda mama różnie to przeżywa raz lekko, a raz ciężko, relacje w pracy sa inne, relacje z dzieckiem też inne, bo przestajemy z nim być 24 h na dobę...temat chyba aktualnie "na tapecie" w niektórych domach ...
 
reklama
klaris.. mnie się wydaje że tworzenie kolejnego wątku o sprawy, które od czasu do czasu będą umierać śmiercią naturalną nie ma sensu.. jeśli natworzymy masę wątków, to i tak dyskusje będą na głównym, bo i tak teraz trudno jest wątki ogarnąć... to jak z tworzeniem papierologii w firmach.. wszytsko fajnie pieknie ale i tak w życiu nic nie funkcjonuje.. poza tym temat nie wydaje mi się jakiś nadzwyczajnie istotny (poza terapeutycznym działaniem wygadania się) aby tworzyć go od nowa... nie ma potrzeby gromadzenia takowych informacji.. to takie moje zdanie...
 
a co jeśliby połączyć "zdrowie i rozwój" z "pielęgnacją maluchów"?? byłoby o jeden temat mniej a dziewczyny i tak plączą ciągle raz o tym w jednym a raz w drugim wątku piszą.....:tak:
 
reklama
moim zdaniem powinno zostac tak jak jest, temat 'pielegnacja' i tak juz praktycznie nie funkcjonuje, raz na tydzien ktos tam zada pytanie.
 
Do góry