reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycje

reklama
a czy taki wątek o planowaniu slubu - suknie, obrączki, zaproszenia, muzyka, goście - co warto a czego nie... przydałby się? Bo widze, że temat sukni zainteresował nie tylko 'panny młode' ale tez mężatki, może by cos doradziły, podpowiedziały, jak było u nich? A z tego co wiem, to kilka mam jest zaręczonych planuje w niedługim czasie slub :)
zbedny, wiekszosc juz chyba po?
 
Tak mi dzisiaj we głowę wpadło,jak wracałam,żebyśmy założyły wątek (oczywiście wiadomo,że zamknięty ) z naszymi e-mailami,nr tel,nr gygy ew. skype
Która by chciała to by sie wpisała
Łatwiejszy kontakt by był,tak se myślę
 
no tak kurczaczku, bo przeciez nawet nie wzięłam dziś do Ciebie telefonu ;-(
Hihi,no właśnie,praktycznie w biegu z Agą sobie "dałyśmy " i dlatego jak z powrotem jechałam po głowie mi to łaziło,a maile sie przydadzą do przesłania sobie zdjęc ze spotkań,gy gy nieraz tak do popisania,jak np nikogo na forumie by nie było,a ew. skype to dla przypomnienia sobie głosiku i twarzyczki,jak byłaby kamerka hehe
 
a co myślicie o wątku pt w stylu "osiągnięcia maluszków" pisały byśmy w nim o pierwszych ząbkach o pierwszych słowach czy pierwszych krokach (?)
 
reklama
Do góry