reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba o pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
N

nataliak

Gość
dziewczyny sprawa jest! wsrod dzieciaczkow z sierpnia 2009 jest chlopczyk ktory potrzebuje pomocy a konkretnie pieniazkow na rehabilitacje. po szczegoly zapraszam tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/franek-waleczny-pomoz-mu-byc-zdrowym-41825/. poza bezposrednimi wplatami na konto fundacji mozemy rowniez pomoc biorac udzial w aukcjach charytatywnych na allegro (Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro) badz przekazujac fanty do wystawienia na kolejnych aukcjach. licze na Was :)
 
reklama
No to ja wysyłam coś szydełkowego do wystawienia na aukcjach.

Dziewczyny, dorzućcie się, może ubranka macie z których dzieciaki wyrosły? Też by można wysłać i matka Frania by wystawiła na aukcje. Ja swoje oddałam, ale na pewno u niektórych z Was cośtam się znajdzie.
 
wiadomosci od Zobacz Profil: kaskax25 - Forum BabyBoom

Kochane mam prosbe. Jak wiekszośc z was pewnie wie pomagałam jednej z mam na BB rozkrecic aukcje na allegro.To mama chorego dziecka i aukcje były charytatywne. Ja wystawiałam te aukcje poniewaz mama Frania jest ciagle na turnusach rehabilitacyjnych. Czasem tez cos od nich kupiłam na aukcji z mysla zeby pomóc. No i zostalismy oskarzeni jak oszustki i zablokowani bo mama małego dała mi dostep do konta a nie wolno. Kupowac od nich tez nie moge bo jestem ich znajoma co juz w ogole bylo dla nas szokiem. Pomimo wielu naszych prósb konto małego nadal jest zablokowane. Mimo ze moje jakos odblokowano. Chcemy powalczyc o zmiane regulaminu zeby takim mamom mogl pomagac wyznaczony pomocnik, inaczej po prostu takie mamy nie daja sobie rady. No i oczywiscie o odblokowanie konta małemu, jesli ktos moze nam pomoc prosze wyslijcie mail do allegro o takiej treści

Witam!
Piszę do Państwa z ogromną prośbą o odblokowanie konta aukcji charytatywnych użytkownika dzielny_Franek. Konto zostało zablokowane w skutek nieuwagi i niedoczytania regulaminu przez Mame Frania i Wolontariuszkę
, która pomagała obsługiwać aukcje (Mama Frania jako sprawująca całodobową opiekę nad chorym dzieckiem nie była w stanie samodzielnie ogarnąć aukcji Allegro). Pieniądze z aukcji w znacznym stopniu pomagały w opłatach związanych z rehabilitacją Frania. Zdaję sobie sprawę, że dla Państwa sprawy regulaminowe są priorytetowe - ale w tej sytuacji zwracam się z ogromną prośbą o okazanie odrobiny serdeczności i odblokowanie konta.
Jednocześnie zwracam się z prośbą - sugestią aby w Regulaminie Allegro zawrzeć możliwość obsługi kont charytatywnych również przez wskazanych przez użytkownika wolontariuszy.
Z poważaniem,
Imię i Nazwisko/ nik z Allegro



Droga jest nastepująca (po zalogowaniu sie na Allegro)
U góry na ciemnym pasku sa "usługi", wchodzimy
dalej: panel "dla kupujących" - "kontakt z obsługa użytkownika"
"krok 1" - wybieramy "usługi specjalne"
"krok 2" - wybieramy "aukcje charytatywne"
i otwiera sie formularz kontaktowy. można kopiować tekst:) Ino podpisac sie trza:)

Jesli wszystkie maile będą ladowały u 1 osoby obsługującej ten dział, to może w końcu wkurzy sie ona i poprosi pana miłego, żeby Frania odblokował..

Dziękuje z góry za pomoc!!!!:)

Zapewniam wszystkich ze moja intencja nie bylo nic złego ze chciałam im tylko pomoc allegro to odebrało jako oszustwo, co mnie strasnzie boli bo siedziałam całymi nocami i wystawiałam im te aukcje.
jesli macie pytania postaram sie odpowiedziec
 
wiadomosci od Zobacz Profil: kaskax25 - Forum BabyBoom

Kochane mam prosbe. Jak wiekszośc z was pewnie wie pomagałam jednej z mam na BB rozkrecic aukcje na allegro.To mama chorego dziecka i aukcje były charytatywne. Ja wystawiałam te aukcje poniewaz mama Frania jest ciagle na turnusach rehabilitacyjnych. Czasem tez cos od nich kupiłam na aukcji z mysla zeby pomóc. No i zostalismy oskarzeni jak oszustki i zablokowani bo mama małego dała mi dostep do konta a nie wolno. Kupowac od nich tez nie moge bo jestem ich znajoma co juz w ogole bylo dla nas szokiem. Pomimo wielu naszych prósb konto małego nadal jest zablokowane. Mimo ze moje jakos odblokowano. Chcemy powalczyc o zmiane regulaminu zeby takim mamom mogl pomagac wyznaczony pomocnik, inaczej po prostu takie mamy nie daja sobie rady. No i oczywiscie o odblokowanie konta małemu, jesli ktos moze nam pomoc prosze wyslijcie mail do allegro o takiej treści

Witam!
Piszę do Państwa z ogromną prośbą o odblokowanie konta aukcji charytatywnych użytkownika dzielny_Franek. Konto zostało zablokowane w skutek nieuwagi i niedoczytania regulaminu przez Mame Frania i Wolontariuszkę
, która pomagała obsługiwać aukcje (Mama Frania jako sprawująca całodobową opiekę nad chorym dzieckiem nie była w stanie samodzielnie ogarnąć aukcji Allegro). Pieniądze z aukcji w znacznym stopniu pomagały w opłatach związanych z rehabilitacją Frania. Zdaję sobie sprawę, że dla Państwa sprawy regulaminowe są priorytetowe - ale w tej sytuacji zwracam się z ogromną prośbą o okazanie odrobiny serdeczności i odblokowanie konta.
Jednocześnie zwracam się z prośbą - sugestią aby w Regulaminie Allegro zawrzeć możliwość obsługi kont charytatywnych również przez wskazanych przez użytkownika wolontariuszy.
Z poważaniem,
Imię i Nazwisko/ nik z Allegro



Droga jest nastepująca (po zalogowaniu sie na Allegro)
U góry na ciemnym pasku sa "usługi", wchodzimy
dalej: panel "dla kupujących" - "kontakt z obsługa użytkownika"
"krok 1" - wybieramy "usługi specjalne"
"krok 2" - wybieramy "aukcje charytatywne"
i otwiera sie formularz kontaktowy. można kopiować tekst:) Ino podpisac sie trza:)

Jesli wszystkie maile będą ladowały u 1 osoby obsługującej ten dział, to może w końcu wkurzy sie ona i poprosi pana miłego, żeby Frania odblokował..

Dziękuje z góry za pomoc!!!!:)

Zapewniam wszystkich ze moja intencja nie bylo nic złego ze chciałam im tylko pomoc allegro to odebrało jako oszustwo, co mnie strasnzie boli bo siedziałam całymi nocami i wystawiałam im te aukcje.
jesli macie pytania postaram sie odpowiedziec



juz wysłałam maila :)
 
mail poszedł :-)

a właśnie się wczoraj zawstydziłam, że jeszcze nic dla Frania nie wpłaciłam... Poprawie się jak odblokują, obiecuję :-)
 
poszło :-) no gdybym ja obsługiwała allegro i tyle maili bym dostała, to też bym się wkurzyła hahaha

edit: a jak bym chciała Dać po Tomku jakieś ubranka- żeby mogła sobie wystawić na aukcje? to jak? wysłać tej mamie?
Jakby co to Nataliak proszę o adres

P.S ale chyba już odblokowali :)
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19263495
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja już odpowiedź dostałam- automatyczną, ale napisali, że konsultant odpisze w ciągu 24-72 godz:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry