reklama

Franuś, 31 tc, 1010 kg Możesz pomóc

Temat na forum 'dzieci urodzone w sierpniu' 09' rozpoczęty przez kaskax25, 9 Czerwiec 2010.

1. kaskax25

kaskax25 mama wspaniałej trójki

Ostatnia edycja: 1 Lipiec 2010
  2. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Ooo, ależ niespodzianka!
    Bardzo dziękuję.

Ponieważ wątek Frania rozrósł się już dość mocno, to tak w skrócie napiszę, że chwytamy się wszystkich sposobów, by zebrać pieniądze na Synagis - immunoglobulinę, którą Franula powinien dostać jeszcze w tym roku, żeby jego płuca w pełni się zregenerowały. Dawka zależy od wagi dziecka - 15 mg/kg. Producent oferuje dwie dawki: 100 i 50 mg. Teraz Franek waży 7.450 musimy więc kupować w sumie 150 mg, co daje koszt ok 7700 zł. Potrzeba 5 dawek.. To nie są jedyne wydatki związane z leczeniem Frania, stąd nasz apel o pomoc smykowi.. Za każda złotówkę wpłacona na konto fundacji będziemy bardzo wdzięczni.

3. reklama
  4. kaskax25

kaskax25 mama wspaniałej trójki

Aga ten watek to tylko poczatek spróbuje rozdmuchac sprawe;-)Pierwszy krok za mna juz napisałam do administracji, mam nadzieje ze tez pomoga

5. FraniowaMama

Kasiu, dziękuję z całego serca

6. wampirka20@wp.pl

wampirka20@wp.pl Fanka BB :)

TAK NA MARGINESIE.....................ludzie z zagranicy nie mają jak przelać pieniędzy bo nie ma podanego numeru konta do przelewów miedzynarodowych-potrzebny jest SWIFT i IBAN i nazwa banku na który przelewamy pieniądze, w przelewie mozna napisac motyw: ze to dla Franusia.

Działajcie dziewcyzny żeby to zmienić bo my chcąc pomóc nie mamy jak pomóc!

Ostatnia edycja: 28 Wrzesień 2010
  7. FraniowaMama

Można, kochana:) Ta informacja jest trochę schowana na stronach Fundacji, ale udało mi się ją odnaleźć:
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Wpłaty zagraniczne

[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]kod SWIFT (BIC): PKOPPLPW

86 1240 1037 1787 0010 1740 2700
    (darowizny w dolarach amerykańskich USD)

31 1240 1037 1978 0010 1651 3186
    (darowizny w euro)

Wampirko, tu jest wątek główny: http://www.babyboom.pl/forum/mozesz...mu-byc-zdrowym-41825/index10.html#post6040342

Chciałabym bardzo podziękować Marcie Marciaag, która przekazała na aukcje dla Franie dużo rzeczy, m.in. swoją...suknię ślubną.
    Może akurat na BB jest mamusia planująca ślub...:)

[/FONT]

8. miranda

miranda Fanka BB :)

Aguś a w funtach?
    Ja nie nażekam bo mam konto na allegro i brat mi udostępnia swój bank, ale nie znam jego hasła, więc cegiełki tylko przy nim mogę kupować, więc łatwiej by było z banku w funtach.

9. wampirka20@wp.pl

wampirka20@wp.pl Fanka BB :)

dzięki za info:) buziaki

10. reklama
  11. FraniowaMama

Miranda, jutro zadzwonie do Fundacji i spytam, ale skoro nie podają, to pewnie nie mają.

Wampirko, to ja dziekuję:)

Poleć forum