reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba o pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dostałam odpowiedź z allegro:

Dziękuję za wiadomość.

Informuję że korespondencja na temat blokady konta innego Użytkownika może być prowadzona wyłącznie z osobą, która dane konto rejestrowała.
 
dzieki dziewczyny za zaangazowanie, konto juz odblokowane :)
jesli ktoras z Was chcialaby wyslac cos do wystawienia na aukcje charytatywne to adres mamy frania wysylam na pw :)
 
Coś ważnego od mamy Frania:
Podjęłam decyzję o zakończeniu aukcji na Allegro.
Gdy skończą się bieżące aukcje nie będę wystawiała kolejnych.
Bardzo proszę osoby, które podarowały mi rzeczy na aukcje o spojrzenie w bieżące aukcje, czy są tam jakieś rzeczy, które podarowali. Chciałabym je odesłać.
Jeśli nikt się nie zgłosi, to rzeczy te przekażę jakiejś potrzebującej osobie.
Kochani, dostaję dużo maili z pytaniem, co się dzieje:tak:
Nic się nie dzieje, zmieniam formę zbierania środków na leczenie Frania, bo tu po prostu nie wyrabiam. Krasnal potrzebuje teraz b intensywnej rehabilitacji a ja nie mam tyle czasu, ile zabierają aukcje Allegro. Może kiedyś do tego wrócę, jak się trochę sytuacja rehabilitacyjno-lecznicza uspokoi :biggrin2:
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom, kupującym, Kasi za pomoc i wieeelu innym:
)
 
czyli zdążyłam kupić cegły ;-)
trochę się nie dziwię, że dziewczyna kończy z allegro, trudno znaleźć na to czas...
 
Nataliak widzę, ze aukcje dzielnego Franka są nadal wystawiane, czyli jak? mogę przesłać coś mamie Franka?? czy po prostu wyprzedaje wszystko co ma i koniec??
 
juz wszystko wiem, akcja z aukcjami aktualna, mozna wysylac fanty, adres wysylam chetnym na pw :)
 
reklama
FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO
ING Bank Śląski O/Warszawa, Kochanowskiego 51a
Nr konta:
19 1050 1054 1000 0023 1256 3600

tytułem "darowizna na leczenie i rehabilitację Laury Ziobro"

Dziewczyny, mobilizacja! Choćby po marne 10zł każda z nas jakoś znajdzie:tak: Razy nas 60 wyjdzie 600, razy mamuśki z innych miesięcy to się pięknie uzbiera!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry