reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dodaje wszystkie mamy do przyjaciół bo Jestescie wszystkie Moimi przyjaciółkami .Nigdy w zyciu nie miałem tylu Przyjaciółek kiedys wiem że bede mógł sie odwdzieczyc i zrobie to .Zycze wszystkim mama dużo zdrówka ,szcześcia w związkach oraz żeby wasze dzieci wyrosły na ludzi wyjatkowych
pozdrawiam
 
reklama
Panie Zbyszku ja ze swojej strony mogę przesłać ciuszki na lato dla Filipka (koszulki, krótkie spodenki, czapeczki) bo lato już tuż tuż...Mogą być troszeczkę przyduże (rozm. 9-12 m-cy)
Mam jeszcze nie otwarty sab simplex (na kolki). Prześlę również pare zabaweczek.
Jak znajdę coś jeszcze, co mogłoby się Państwu przydać to wrzucę :-)
Proszę o wiadomość.

Edit: mam jeszcze pare ciuszków na długi rękaw: bluzeczki, spodenki, kurteczka wiosenna, czapeczki, kombinezonik jesienno-wiosenny, oraz kurteczkę na przyszłą zimę :-)
 
Ostatnia edycja:
Byłam właśnie na zakupach dla Emilki i kupiłam przy okazji parę rzeczy dla was, takich które uznałam, że zawsze się przy maluszku przydadzą. Proszek do prania, krem do buzi na dwór, mydełko, na wszelki wypadek kropelki przeciwgorączkowe, kupiłam też koszulkę na krótki rękawek i bluzę dresową która powinna być dobra na wiosnę. Przeszukałam też to co mam w domu, mogę wysłać ten Bobotic, Debridat, strzykaweczki 2ml żeby móc ten Debridat podać, kosmetyki do kąpieli, balsam którym można smarować małego, ale może być też dla Pana żony, chusteczki nawilżane huggies. Mam też w domu sporo ubranek chłopięcych które na dziś będą na pewno za duże, ale Filipek będzie szybko rósł i może na za kilka miesięcy by się wam przydały.

Poproszę tylko o wasz adres i jutro do was wszystko powędruje. :)
 
Witam i ja :)
Weszłam tutaj dzięki linkowi Firanki zamieszczonemu na poznańskim wątku.. Razem z dziewczynami chciałybyśmy się przyłączyć do pomocy, ale widzę, że już wiele rzeczy do Państwa poszło. Dlatego prosimy o listę aktualnie potrzebnych rzeczy, czy to dla maluszka, czy dla rodziców. Zorganizujemy się i pomożemy!
Pozdrowienia z poznańskiego wątku :)

PS. Rogalowa, Firanka - widzę że Wy odwiedzacie rodzinę Filipka, czy w razie czego możemy Wam podrzucić rzeczy? Za cenę przesyłki lepiej dokupić coś jeszcze :)
 
Witamy. Narazie dotarła do nas paczka z jedzeniem i mleczkiem za resztą czekamy więc nie wiemy co jeszcze bedzie potrzebne myśle ze mleczko ponieważ zostało nam 6 pudełek, pieluszki myślę będą w paczkach na które czekamy jak miałaby Pani jakieś ubrania w rozmiarze L dla żony bo po ciąży ciężko wejś w swoje ubrania. Jak dostaniemy paczki to sie odezwiemy czy czegoś brakuje. Bardzo dziękujemy za zainteresowani naszą sytuacja
 
Wiele grudniówek zadeklarowało już dla Was pomoc, ale poprosiłam też o nią, w Pana imieniu, czerwcówki, lipcówki i sierpniówki. Już się odzywają. Nie pozostają obojętne. Dziękuję Wam dziewczyny :*
 
reklama
Witam.
DZis nie dam rady ale mysle ze jutro badz w sobote wyskocze na zakupy i kupie ?Filipkowi mleczko, herbatke, husteczki. Moge takze wyslac debridat , oliwke i krem na odparzenia. Na ile bede mogla to pomoge.
Prosze o adres do wysylki. Pozdrawiamy
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry