reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o pomoc

A może posmarować by czymś dziąsełka. Nie orientuję się, ale są chyba takie środki prze ząbkowaniu. Może akurat pomoże.:-(
 
reklama
Jakbym czytala o sobie.Moja 5 miesieczna corka ma teraz dokladnie to samo.Z lyzeczki owszem je i zupki i kaszki, ale mleka o dziwo z butelki za nic w swiecie.Placze, pręży się.Porostu wariactwo.Też myślałam że zęby, ale sama nie wiem.Nie wiem też czy to samo karmienie butelką jej przeszkadza.Wygląda na to,że nie bo naprzykład herbatke czy soczek wypija z butelki bez problemu.Spróbowałam z innym mlekiem i jakoś poszło chociaż też się wściekała.Nie doczytałam ile to u Was trwa bo u mnie juz 5 dzień, ale dziś już bylo zdecydowanie lepiej.Jadła bez płaczu z tymże mniej niż zawsze.Tak 100 - 150.Zazwyczaj jadła 200ml.Ale i tak się cieszę.Może to jakieś przejściowe takie.
 
U nas zawsze przycyzna niecheci picia z butelki czegokolwiwk jest zabkowanie..........
Było kamrmieneiłyżeczką i na spiocha, samorwałm też 10-15 minut przed karmieniem dziasła żelem.........u nas sprawdził sie najlepie Baby Orajel, ale tego jest od groma:Bobodent, Dentinox, Calgel.Kiedys lekarka polecila mi pryskać 2 razy an dobę Tmatum Verde na dziasla- bardzo skuteczne
 
No właśnie o tym tantum verde slyszałam, ale oto chodzi o ten taki psikacz co sie przy zapaleniu gardła stosuje naprzykład?Bo pamiętam ,że mialam taki jak chora byłam.Bo ja rozmawiałam z lekarką przez telefon o tym jej płaczu przy jedzeniu o lekarka powiedziała, że przy ząbkowaniu robi się czasem lekki stan zapalny w buzi i to moze być też przyczyną tego płaczu przy jedzeniu.Mówiła, że to tantum verde odkaża w buzi.
 
mój synek w pewnym okresie miał tak samo, obraził się na mleko i tak prawie miesiąc żył bezmlecznie, tyle co mu kaszki wciskałam.. w końcu minęło, kto wie czy to nie były właśnie ząbki.. ale ile mleka się zmarnowało :dry: codziennie robiłam i codziennie wylewałam aż w końcu zaczął pić na nowo :tak:
 
no u mnie coraz lepiej,juz zaczyna jesc po troszku,bardzo sie ciesze,a zebow jak nie bylo tak nie ma,nie spi jeszcze tak w nocy jak powinnien budzi sie z placzem co godz i na nowo musze go usypiac,nie wiem co bylo przyczyna niejedzenia.zmienilam smoczek na wiekszy dla starszych no i daje jedno mniej karmienie butelka zastepuje jogurcikami dwoma a co drugi dzien kaszka z lyzeczki,do tego obiadek o 3 zupka i troszke jakiegos owocu,A nad ranem,ok 18 i 21 i w nocy ok 4 dostaje mleko.jest narazie ok
 
reklama
chya za szybko powiedzialam,dzis znowu byly te problemiki z tym mleczkiem,kurcze normalnie mi go szkoda bo i pic nie chce,czyli wszystko co ze smoczka z butelki bee
boje sie ze moze sie odwodnic ,ile powiiny pic dzieci male?ile ml?dziennie bo wiem ze cos musza jak karmiemy butelka
 
reklama
Do góry