reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade, ciąża

PAULINA.KRU

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
18
Witam
Mam 20 lat i od bardzo nie dawna wspolzyje z chłopakiem, 4 tygodnie temu byl nasz 2 raz.
Byl on bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku.
Od tamtej pory robię co tydzień test ciążowy i każdy jest negatywmy, ale nie pojawil mi sie okres, a powinien 3 dni temu.
Jednak troszkę mam obrzmiale piersi i boli mnie podbrzusze, jakbym miala dostac zaraz okres, czuje tez ze moja pochwa wydziela wydzieline ale ona jest bezbarwna lub lepka biała.
Nie jestem w stanie sobie zrobic badań z krwi bo do miasta mam 40 min samochodem, a pracuje.
Czy testy sa wiarygodne na taki okres czasu.?
 
reklama
Mimo wszystko - po 4 tygodniach od stosunku test byłby już wiarygodny. Jeśli później nie współżyłaś to moim zdaniem nie ma możliwości, żebyś teraz była w ciąży.
 
Wydaje mi się, że stres mocno wpływa na Twój organizm i z obawy przed ciążą każde zachowanie odbierasz jako jej objaw... Bądź spokojna, to i okres przyjdzie :) Po takim czasie testy powinny już coś wykazać. A następnym razem... zadbaj o zabezpieczenie, w końcu to ma dawać przyjemność, a nie budzić lęk ;)
 
reklama
Jeśli masz cykle nieregularne, to nie masz pewności, że okres powinien być 3 dni temu. Dieta też ma wpływ na nasz cykl.
Taka wydzielina jaka opisujesz pojawia sie 2-3 dni przed okresem.
Wydaje mi się, że stres mocno wpływa na Twój organizm i z obawy przed ciążą każde zachowanie odbierasz jako jej objaw... Bądź spokojna, to i okres przyjdzie :) Po takim czasie testy powinny już coś wykazać. A następnym razem... zadbaj o zabezpieczenie, w końcu to ma dawać przyjemność, a nie budzić lęk ;)


Dostałam okres dzis, ale jest on zdecydowanie mniej intensywny niz zwykle
 
reklama

Podobne tematy

Do góry