reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o porade

G

goszczaca

Gość
Witam. Chce zrobić pranie ciuszkow dla malenstwa, a mam dylemat co uzyc:-)w sklepach polecają wszystko, wiadomo jak to jest...a wole d pytać się doświadczonych mam..:-)
Dziekuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja dla Wiktora prałam w loveli i teraz dla Zosi też :happy: przy Wiktorze nie używałam żadnych płynów do płukania a teraz kupiłam lenor sensitive
 
klasyczny jelp na początek. kindi, lovela ewent później, bo czasem uczulają ( córkę znajomej wysypało że aż strach, my nie ryzykowaliśmy i do tej pory piore w jelpie). u nas na początku też podwójne płukanie w pralce i prasowanie. podobno też płatki są ok , ale nie próbowałam
 
Najlepiej to płatki mydlane, ale to nie do pralki niestety. W pralce np. biały jeleń, płynu do płukania nie używam, podwójne płukanie wystarcza. W zasadzie im mniej chemii tym lepiej, a z chemicznych trudno powiedzieć co konkretne dziecko uczuli, a co nie, trzeba próbować ;-)
 
popieram , im mniej chemii tym lepiej. po co płyn do płukania?, przeciez najpiekniejszy zapach dla maluszka ,to zapach mamy a ponadto płyny zmniejszają chłonność wody tkanin, a maluchy sie i moczą i pocą np przy karmieniu. biały jeleń tez ok,
 
Ja od początku używam Bobini, raz kupiliśmy Lovelę, ale cena jest dużo wyższa, a i zapach specjalnie mnie nie przekonuje, więc wróciliśmy do Bobini.
 
cieszę się, że znalazłam ten temat bo też zachodziłam w głowę w czym będę prać ciuszki. Przydatne to forum :)
 
reklama
Do góry