reklama

prosze o porade

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 2 Listopad 2014.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Witam. Chce zrobić pranie ciuszkow dla malenstwa, a mam dylemat co uzyc:-)w sklepach polecają wszystko, wiadomo jak to jest...a wole d pytać się doświadczonych mam..:-)
    Dziekuje

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2014
  2. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

ja dla Wiktora prałam w loveli i teraz dla Zosi też :happy: przy Wiktorze nie używałam żadnych płynów do płukania a teraz kupiłam lenor sensitive

3. reklama
  4. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Delikatny proszek do prania plus podwójne płukanie.

5. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

klasyczny jelp na początek. kindi, lovela ewent później, bo czasem uczulają ( córkę znajomej wysypało że aż strach, my nie ryzykowaliśmy i do tej pory piore w jelpie). u nas na początku też podwójne płukanie w pralce i prasowanie. podobno też płatki są ok , ale nie próbowałam

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

A proszek i plyn jakiebo producenta?

7. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepiej to płatki mydlane, ale to nie do pralki niestety. W pralce np. biały jeleń, płynu do płukania nie używam, podwójne płukanie wystarcza. W zasadzie im mniej chemii tym lepiej, a z chemicznych trudno powiedzieć co konkretne dziecko uczuli, a co nie, trzeba próbować ;-)

8. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

popieram , im mniej chemii tym lepiej. po co płyn do płukania?, przeciez najpiekniejszy zapach dla maluszka ,to zapach mamy a ponadto płyny zmniejszają chłonność wody tkanin, a maluchy sie i moczą i pocą np przy karmieniu. biały jeleń tez ok,

9. Dargina

Dargina Początkująca w BB

Ja od początku używam Bobini, raz kupiliśmy Lovelę, ale cena jest dużo wyższa, a i zapach specjalnie mnie nie przekonuje, więc wróciliśmy do Bobini.

10. reklama
  11. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

cieszę się, że znalazłam ten temat bo też zachodziłam w głowę w czym będę prać ciuszki. Przydatne to forum :)

12. daria84

daria84 Początkująca w BB

ja przy moim Maksie używam loveli lub piorę w lanolinie. Ten drugi sposób polecam bardziej.

Poleć forum