reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o porade

Ja od początku używałam loveli. i proszku i płynu do płukania. raz się też zdarzyło że kupiłam płyn dzidziuś. u córki nie wystąpiły żadne alergie :)
 
reklama
Wiem ze wiekszosc Mam jest zapracowanych...nie tylko w pracy ale i w domu bo moj synek nie spal dwa lata to czasem nie wiedzialam jak sie nazywam:) ale powinno sie zawsze sprawdzic sklad kremow i plynow dokapieli bo ostatnio na 20-tu kremach dla dzieci tylko w jednym byl sklad" w 50%" ok...a reszta to sama chemia, parabeny i pochodne ropy naftowej...itd a sa to skladniki ktore nigdy juz nie wychodza z organizmow naszych dzieci !!!!
 
U mnie sprawdziła się lovela- i proszek i płyn do prania, a pod koniec pierwszego roku życia synka zaczęłam kupować bobini (jest tańszy). Żadnych zmian alergicznych nie mamy, a plamy schodzą (w większości);-).
 
Płatki mydlane są w porządku- tanie i hypoalergiczne. I do pralki również mogą być, jedynie trzeba wcześniej je rozpuścić w gorącej wodzie (ok.6 łyżek na 0,5l wrzątku) i dać bezpośrednio do bębna.
 
Do góry