reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROSZĘ O RADY - ZAKUP WÓZKA PARASOLKI

magdaw.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
590
WITAM ! :laugh:

PLANUJĘ ZMIENIĆ WÓZEK BO DOTYCHCZASOWY JEST ZA CIĘŻKI.

MYŚLĘ O "PARASOLCE" Z ROZKŁADANYM OPARCIEM.

BARDZO PROSZĘ MAMUSIE O OPINIE , NAZWY , MODELE ....

DZIĘKUJĘ :laugh:
POZDRAWIAM , MAGDA
 
reklama
Ja mam parasolkę firmy Baby dream, model Travel. Jest lekka, ma rozkładane oparcie tak, że dziecko może spokojnie spać na spacerze. Ma też zdejmowaną budkę, pięciopunktowe pasy, folię przeciwdeszczową dopinaną na zamek błyskawiczny.... ogólnie dobry wózek. aha, jeszcze skrętne przednie koła i nieduży kosz na zakupy. No i nie jest zbyt droga - kosztowała o ile pamiętam niecałe 250pln, a w porównaniu z tymi najzwyklejszymi parasolkami, to naprawdę warto ją kupić. Jedyny mankament to to, że mój synciu za szybko urósł i jak rozłożę wózek na płasko, to już głowę ma poza oparciem, ale jest w 75 centylu, a wózek pewnie robiony pod średniaka ;D. Teraz jak zasypia w wózku to poprostu nie rozkładam na płasko i jakoś jeździmy. Na siedząco wszytko o.k. Generalnie jak chcesz kupić lekki wózek a nie wydać mnóstwa kasy, to polecam.

pozdrawiam
nikita
 
Ja równiez polecam parasolkę BabyDreams Travel. Jest lekka, dobrze się prowadzi, koła przednie skrętne blokowane. O zaletach zresztą napisała już wyżej Nikita. Dla mnie wadą jest utrudniony dostęp do koszyka gdy siedzenie jest rozłożone do pozycji leżącej i brak okienka w budce. Ale poza tym z czystym sumieniem mogę ją polecić. Na razie nie używam jej zbyt często, raczej sporadycznie bo synek jest jeszcze malutki ale jestem z niej zadowolona. Kosztowała 249 zł razem z przesyłką. Na upartego można też demontować kółka ;)
 
Ja zakupiłam parasolkę firmy Jane, model Energy, bardzo nam odpowiada wybór, kosztowała 550zł.
Rozkładane 5stopniowe oparcie, podnóżek rozkładany, wygodnaw prowadzeniu, waży 5,5 kg, posiada niewielki kosz naz akupy i folię przeciw deszczową.
 
A my zakupiliśmy niedawno Baby Dreams Buggy bombowa parasolka! :) moja mała jest z niej tak zadowolona że nie chce z niej wychodzic:D
Prowadzi się tak lekko że nie wiadomo że w ogóle pcha się wózek, koszyczek mamy malutki taki na drobiazgi, ale to nam starcza, do tego mamy pas naramienny. Oparcie ma 2 pozycje tylko ale to nam wystarcza ;) wrazie drzemki nie ma problemów jest wygodnie :).
Pozdrawiam
 
Wogóle jakoś zauważylam, że Baby dreams to dobre wózki, bo odkąd mam, to się przyglądam i innym modelom. Do tego, co napisałam o Travelu mogę dodać, że oparcie ma chyba cztery czy pięć pozycji...

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry