reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A, i tel jeszcze : 600 406 886

Karolcia...nie wyj bo i ja wyję...za każdym razem jak wasze dobre serducha chcą mi pomóc, jak widzę co się tu dzieje...jak Maja zakaszle, jak lekarze dają mi odczuć, że są z nami bo wolą rodziców którzy walczą o swoje dzieci, jak widzę ich bezradność-bo wielu z nich to też "ludzie"......nooo, a ty kobieto masz się cieszyć zbliżającym weselichem, wypić nasze zdrówko...kurcze, a ja ci głowę zawracam...
 
reklama
Monia Ty mi glowe zawracaj ile chcesz, weselicho to pryszcz i tylko chwilka w zyciorysie a Maja jest cudem dla ktorego nie szczedze minuty :-)

aha moja siostra wpadla na pomysl (moze to sie wyda smieszne) zeby napisac do Mela Gibsona bo on ma kupe dzieci i jest czlowiekiem niezwykle religijnym. Mysle ze warto nawet do Papieza napisac z prosba o modlitwe.... sama nie wiem....
 
ELżbietko.....nie mam słów....(wyję!!!)...dziękuję, że mnie wyręczysz do tej fundacji....wszystko co trzeba udostępnię...
 
Karola...Mel Gibson....tylko cieżko do nich dotrzeć...myślałam prędzej o Sylwestrze Stallone - on tez ma córeczkę, która przeszła operację serca i on zna ten strach....widziałam niedawno w TV o nim, stąd wiem. I jestem pewna, że ich dziecko operował właśnie Dr Hanley bo to najlepszy lekarz na świecie! Jak ktoś może znależć w miarę konkretny kontakt do gostka, to coś napiszę..kumpela z pracy Marcina, tłumaczy nam wszystko w expresie...
 
Mońcik, czy możesz napisac swoje imię i nazwisko, mozesz na PW jak nie chcesz jawnie :-)
wlasnie napisałam meila do NIVEA, w twoim imeiniu, tzn tak jakbys to ty pisała i wypada podpisac się z imienia i nazwiska:sorry2:
o ile się zgadzasz
 
Jasne Elżbietko, i tak na stronce Mai beda nasze dane: Monika Błońska
Ul. Zeromskiego 69/1
44-119 Gliwice
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry