reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To straszne....łączę się z Wami w bólu

[*]
[*]
[*]
[*]
[*] światełka dla Majeczki
 
reklama
nie wiem co napisac... zadne słowa już Majeczki nie wrócą...
[*]
Moniko, Marcinie - oby Bóg Wam dał siłe...
 
ach zaryczana jestem to jest takie niesprawiedliwe

moniko , marcinie przyjmijcie moje najszczersze kondolencje

[*]
[*]
[*] majeczko bylas dzielna dziewczynka
 
Ja siedzę i płacze................nie mogę w to uwierzyć.....to wszystko jest jak jakiś koszmar. Jeszcze wczoraj była z nami..........
Moniko i Marcinie modle się o siłę dla was!
To tak bardzo boli.tak ciężko jest sie pogodzić z tą tragedią. W najgorszych snach nie myślałam że po tym wszystkim Bóg zabierze Maję.....:(((((((((((((((((
Aniołku kochany......serce pęka :(((((
(*)
 
Nie mogę znaleźć sobie miejsca, cały czas myślę o Mai i o MM....
Szukam odpowiedzi dlaczego tak się stało, Maja miała i chciała żyć:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
zapalmy wszystkie w domach swiatełka- u mnie już się pali.........
Łaczymy się w bólu z Monika i Marcinem
 
Rodzice Majeczki- przyjmijcie moje najszczersze kondolencje:-(
To takie niesprawiedliwe i smutne:-(

['] ['] [']
 
reklama
Madziu, Gabi ja też...... a ja czekam na wieści po 11 jak codzień a ich nie ma......:-:)-:)-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry