reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd

a pytałaś, czy planują tworzyć jeszcze grupy? może zadzwoń do innej babki tam są 2 tel chyba podane ;)

moja koleżanka chodziła do szkoły rodzenia na płocką też bezpłatna a inna przy szpitalu Czerniakowskim

babeczka stwierdziła, że kolejnych grup nie będą tworzyć, bo miasto (czy też NFZ) nie dadzą już im w tym roku pieniędzy.
Podzwonię na Solec i na Inflancką... może tam się uda. Bo na Wołoskiej szkoła jest płatna i poza tym nie słyszalam jakichś ochów i achów na jej temat.
 
reklama
dziewczyny macie jakieś informacje na temat starynkiewicza? zapisaliśmy się tam na szkołe rodzenia od listopada, sk jest za darmo, połozna prywatnie kosztuje 1200 zł a znieczulenie 600zł. To wszystkie inf. jakie na chwilę obecną posiadam :)
 
Witam, ja teoretycznie ze styczniówek, ale ponieważ termin mam na 29, to możliwe, że rozpakuję się w lutym :-) też zaczynam szkołę na starynkiewicza w listopadzie, ale niestety nic nie wiem o szpitalu, mam tam po prostu najbliżej. Skąd info o położnej? Trochę mi ulżyło, bo kiedyś podobno nie można było w tym szpitalu wynająć położnej.
 
Ja chcę rodzić w Bielańskim i ostatnio dzwoniłam tam do szkoły rodzenia, bardzo nie miła pani poinformowała mnie, że: teraz może zapisać do szkoły tylko kobiety, które rodzą w grudniu i styczniu, a po nowym roku nie wie co będzie bo Urząd Miasta wycofuje się z finansowania szkół rodzenia i możliwe, że dla kobiet, które rodzą po nowym roku szkoły będą płatne albo tak, że finansowanie pojawi się dopiero dla kobiet rodzących w marcu. Jednym słowem wybrałyśmy sobie kiepski miesiąc na rodzenie dzieci;P Pani była okropna więc nawet się cieszę, że nie mają miejsc. W szale zadzwoniłam do szkoły rodzenia, którą poleca moja przychodnia (Medea na Kleczewskiej) i tam bardzo miła Pani zapisała mnie na szkołę od 25 października bo powiedziała, że rozumie moje obawy o późniejszy zapis, powiedziała co mam za sobą zabrać na pierwsze spotkanie itd. itp. http://www.szkolarodzenia.c0.pl/
 
dziewczyny macie jakieś informacje na temat starynkiewicza? zapisaliśmy się tam na szkołe rodzenia od listopada, sk jest za darmo, połozna prywatnie kosztuje 1200 zł a znieczulenie 600zł. To wszystkie inf. jakie na chwilę obecną posiadam :)

moja koleżanka rodział w lutym tego roku na Starynkiewicza, u niej zakończyło się CC, ogólnie zadowolona jest. Spędziła tam ciut więcej czasu, bo mała miała zółtaczkę.
 
Cześć,
do Dobrawa, ja też będę rodzić w Żeromskim w Krk!, termin mam na 11.02.2011, tyle, że u mnie x 2 bobasy - corcia i synek, już w 34 tym t.c mam iść leżeć do szpitala, jak to sobie wyliczyłam to akurat przypada na Święta(buuuu), no ale trudno, wszystko dla dzieciątek!chciałabym dotrwać jak najdłuzej, więc nie ma co, wolę być non stop pod opieką lekarzy, a tam mogę na nich liczyć!personel świetny, nie dość że miły to profesjonalny:)
pozdrawiam wszystkie lutowe mamuśki.
 
reklama
hee odwiedze cie angel:) ale wszystko możliwe, że będę rodzić przed 18-19 lutego. Mam nadzieję, że będziemy miło wspominać ten szpital..
 
Do góry