reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Cześć,
mam na imię Justyna, testowałam dwa razy, pierwsza wizyta tez już za mną, ale muszę czekać bo jeszcze serduszka nie ma. Druga wizyta za dwa tygodnie.
Cieszę się i bardzo boję, ale wierzę, że będzie dobrze, po prostu musi.
Według obliczeń termin na 09.10.11.
Pozdrawiam.
 
reklama
Cześć,
mam na imię Justyna, testowałam dwa razy, pierwsza wizyta tez już za mną, ale muszę czekać bo jeszcze serduszka nie ma. Druga wizyta za dwa tygodnie.
Cieszę się i bardzo boję, ale wierzę, że będzie dobrze, po prostu musi.
Według obliczeń termin na 09.10.11.
Pozdrawiam.

Witamy i zapraszamy na watek glowny :tak:
 
Witam na wątku zapowznawczym :-D

Mam 30 lat Pochodze z Ostrowca ŚW. Po kilkuletnich wojażach po świecie (USA) powróciłam na "stare śmiecie" wraz z mężem i 6 miesięcznym synkiem. Od 3lat jestem w Polsce. Z wykształcenia jestem planistą ale nie pracuję w zawodzie. Pracuję w branży bardzo męskiej hihihihih Prowadzę dział handlu i logistyki w wytwórni konstrukcji stalowych- same chłopy i stal :-D

Domelek od września jest dzielnym przedszkolakiem...a teraz czeka na rodzeństwo ihihihihi

Eliffe jesteśmy z tej samej miejszcowości hihihihihih Świat mały!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie, mam na imię Ada mam 29 lat parę dni temu dowiedziałam się, że się wreszcie udało. Mamy za sobą z mężem stratę dzidzi i teraz podchodzimy z dystansem. Wizyta u lekarza przed nami zaplanowana na Walentynki :), wg moich wyliczeń a właściwie mądrych kalkulatorów z internetu to nasz wyczekany dzień to 13 październik. Test zrobiony dwa razy, 2 kreseczki. W tygodniu zamierzam pobrać krew, by zobaczyć jak tam Bhcg przyrasta. Pozdrawiam wszystkie wyczekujące październikowych dzieciaczków i życzę dużo uśmiechu.

witaj :)
widze mamy ten sam termin
i tez strate pierwszej fasolki :(
wiek tez podobny ;) ja skoncze w sierpniu 29 :)
 
Witam:)
Mam na imię Kinga i pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego ( tak jak dwie inne dziewczyny hehe świta jest faktycznie mały). Skończyłam właśnie 25 lat i tydzień temu po zrobieniu testu i ukazaniu się dwóch BArdzo wyraźnych kresek i dzisiejszej wizyty u ginekologa mogę śmiało powiedzieć, że jestem w ciąży:]
Razem z chłopakiem zupełnie tego nie planowaliśmy, ale jesteśmy ze sobą już długo więc cieszymy się bardzo z tej nowiny :)
Mimo wszytsko mam pewne obawy bo w pierwszych tygodniach ciąży jeszcze nie wiedziała, żę jestem w ciąży) brałam leki na nerki :( Lekarz narazie rozkłada ręce ehh:(
 
reklama
Do góry