reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola i żłobki

reklama
No wlasnie chyba specjalnie zrobili wyniki w piatek po poludniu zeby nic sie nie dalo dowiedziec. No nic, trzeba czekac do poniedzialku.
 
My zostajemy w naszym przedszkolu :)

onka dostałaś czwarte przedszkole jako bonus ;)
zaraz się okaże, że nie możemy być pewne co do wyników rekrutacji...
daj znać jak się sprawa wyjaśni
 
Faktycznie dostalismy 4 przedszkole jako bonus, a wlasciwie dyrektorka pierwszego przedszkola nas tam skierowala. Uspokajam wiec, ze to nie blad systemu. Pozostaje cieszyc sie, ze dostalismy sie gdziekolwiek i nie jest to drugi koniec miasta :-)
 
onka bardzo miło ze strony tej dyrektorki :)
cieszę się, że wszystko się pozytywnie wyjaśniło.

Jeśli dobrze widzę to chyba Natalka dostała prezent na urodziny? ;) Wszystkiego najlepszego :)
 
A my dostaliśmy się wkońcu do żłobka na Brytyjską :) po długim czasie ale wkońcu jest, mam nadzieje że będzie lepszy bo teraz chodzi mała do prywatnego i nie jest tak jakbym chciała, więc dziewczyny wybierając prywatny żłobek czy przedszkole zwracajcie uwagę na wszystko.
 
Dziewczyny, jak Wasze maluchy się nie dostały do przedszkola, to polecam sprawdzić przedszkole przyszkolne na Królowej Jadwigi (Szkoła nr 5). Moje dzieciaki tam się dostały w lipcu, więc zawsze jakaś opcja jest :)
A przedszkole naprawdę polecam - mój Łobuz trafił na fajne panie, często wychodzili do kina, Pleciugi itp. Mimo przerażenia na początku, że jednak wszystko mieści się w szkole - jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Zylcia do zlobka zapisalismy corke jak miala 6mesiecy teraz ma 20m i tak mielismy szczescie bo dostala się do średniej grupy bo do starszakow by nie było szans. A tak pozatym to uratowalo nas w marcu ze rodzice zapomnieli przedłużyć ważność podania o przyjęcie i skoczylismy z.50 miejsca na 9. Nie bede podawala narazie zlobka gdzie corka chodzi bo jeszcze do końca czerwca musze ja tam prowadzac a to co mi się tam nie podoba to to ze od samego poczatku corka miala zmienianego tyltylko jednego pampersa przez caly dzień a teraz jak się nauczyła chodzić bez niego i w domu nie ma z tym problemem to i owszem tam panie zakładają jej pieluche i nie uczą żeby tam też robila, a wiem to bo zdaza się ze ja odbieram a tam niedosc ze nasikane to i grubsza sprawa, po drugie wlasciecielka potrawi do dziecka mowic po nazwisku, na podwieczorek dzieci wcinaja chleb z pasztetem i pewnie jest tak codziennie, raz zdazylo się ze przyszłam po corke w porze obiadu to jedną pani mowi do drugiej ty makaranu brakło dla dzieci wiec co dzieci jadly? Jak dziecko wyleje picie zwykla wodę to juz wiecej nie dostanie choćby nie wiem co nie wiem czy to normalne. Lista grzechow tego miejsca jest dluga choć corka idzie sama rano na salę sama i chyba jej się podoba to ja jestem przerażona tym jak można otwierać sobie placówki brać za to grubą kasę a tak sabie lecieć w kulki
 
Do góry