reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolaki

Dziś pierwszy dzień Hani w przedszkolu - nerwy mam napięte - za dużego pożytku dziś ze mnie w pracy nie będzie :sorry2:

Weszła do środka bez problemu, ulotniłam się jak zaczęła się bawić - siedzę pod telefonem i trzęsę portkami :baffled:
 
reklama
Piszę sama do siebie :baffled:
To tak jakbym gadałą sama ze sobą - czas do lekarza ;-)

Moje dziecię wczoraj nie chciało wyjść z przedszkola. Dziś leciało tam jak na skrzydłach. Wieeelka ulga - mam nadzieję, że tak już będzie.
 
Nineczko wszystko będzie dobrze:) sama widzisz że jest ok. a mamy...no cóż takie są że robią czasem z igły widły:) trzymaj się
 
Nineczka super. Hania na pewno dobrze się tam czuje. Ja mam teraz taki kłopot, że jak Martyna ma focha to płacze rano w przedszkolu, a potem płacze po południu, że nie chce wyjść. Nam chyba nikt nie dogodzi, bo sama nie wiem co wolę :-D
 
Nineczka jakbyś o mnie pisała miesiąc temu ;-)
Kuba ładnie się zaaklimatyzował - jadł sam i chciał chodzić a do domu trzeba było wołami go ciągnąć, ale....dorośli zawsze coś spieprzą i nie dogadali się o kasę za remont (to prywatne przedszkole) i wypowiedzieli im lokal. I tak Kuba chodził całe 6 dni do przedszkola. Od wczoraj po ponad dwóch tyg od kąd zamknęli tamto, chodzi do Klubu Malucha na 4 godz dziennie. Ja nie pracuję więc mogliśmy taką opcję wybrać. Na razie jest ok, chodzi chętnie :-)
 
no i ja muszę się pochwalić że wreszcie Lili polubiła przedszkole. chodzi tam chętnie, juz nie płacze, i nawet miała foszka jak nie mogłam otworzyć rano bramy i bala sie że z przedszkola nici...ale się ciesze...:-)
 
SUPER PRZEDSZKOLAKI:-)
A MY OD 2 TYG W DOMKU PRZERWA FERIOWA;-)
OD PONIEDZIALKU SEBOLLO I PAULA DO SZKOLY:tak:
A MAMA CHWILA DLA SIEBIE:-D
 
anii - super! To teraz już z górki :-)
U mojej dziś bal w przedszkolu - od rana dekorują salę. Wytanczy się smerfetka, wieczorem nie będzie miała siły rozrabiać ;-)

U nas nie ma przerwy. W ciągu roku tylko sierpień zamknięte.
 
reklama
No i stało się - dziś był płacz przy rozstaniu :-( Jeszczew szatni wszystko OK ale już na salę wejść nie chciała. Pani ją zabrała - serducho boli jak choler.a a ona pewnie już bawi się w najlepsze :baffled: Mam taką nadzieję...
 
Do góry