reklama

"przepajanie"

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez bedyta, 2 Październik 2006.

1. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

czy podajecie niemowlaczkom herbatkę? kilka razy podałam mojej dobrze przybierającej na piersi córci (2 miesięcznej) i efekt był taki że szybciej zrobiła kupkę...:D a u was jak

2. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

U nas ziolowa herbatka Hippa tez rewelacyjnie dziala na zatwardzenia. Czasem bylo 6 dni przestoju, a pol godz. po herbatce zaraz byla kupka :tak:
    Ale inne herbatki juz nie mialy takiego dzialania ;-)

3. reklama
  4. bedyta

Ooo dzięki!! tej nie próbowałam jeszcze, narazie tylko koperkowa i rumiankowa z HIPPa, na pewno spróbuję, tylko trochę się boję żeby nie przyzwyczaiła się do butelki... do pracy dopiero w styczniu i chciałam karmić przynajmniej do tej pory, a jak się uda to nawet dłużej, na szczęście babcie obie w domku i bardzo pomagają:-)
    Pozdawiam!!

5. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Przepajanie pomaga rozluźnić kupke i zdecydowanie pomaga, jeśli twoja mała zaakceptuje spróbój przepajać poprostu sama wodą, ajesli masz obawy co do podawania butelką ze smoczkiem można zawsze podawac łyzeczka- ja tak robię lub kupić taka specjalna butelke zakończoną łyzeczką np z fimy medela, lub butelkę Habermana

6. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Wydaje mi sie, ze jak dzidzia bedzie dostawala butka tlyko herbatki, a nie mleko, wtedy nie powinna odstawic cyca. Ja podawalam przez kilka m-cy naprzemiennie cyca i butle z mlekiem i malej nie przeszkadzalo z czego pije, a nawet wolala cyca :-)

7. bedyta

no to mnie uspokoiłyście:-) Ala pije z aventu, chyba jej się spodobało i narazie nie widzę różnicy w zachowaniu przy cycu, czasami wieczorem tak niespokojnie pije, ciągnie za brodawkę, wierci się, i wczoraj na przykład dostała herbatki, wypiła tak ze 40ml i pięknie usneła, a w nocy tylko raz do karmienia sie obudziła, czyli głodna nie była:-) a przybiera super:-)

8. bedyta

Priscilla a karmiłaś swoim mlekiem z butelki czy mieszanką?

Poleć forum