reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Przepisy dla alergików i nie tylko :)

reklama
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2013
Postów
11
Rozwiązania
0
ja polecam od siebie dietę zasadową, pomija ona wszelkie produkty alergenne
 

bawarka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2014
Postów
45
Rozwiązania
0
fajne przetwory i inne rarytasu ma Ogródek dziadunia nie ma konserwantów więc nie powinny uczulać. Ja tylko takie ketchupy i inne rzeczy kupuje swoim dzieciom.
 

Umbi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2019
Postów
59
Rozwiązania
0
Mnie osobiście cieszy, ze w sklepach pojawia się coraz więcej produktów ze znakiem przekreślonego zboża bo moje dzieciaki maja nietolerancję glutenu. Kiedyś było o wiele trudniej, szczególnie z produktami sniadaniowymi. A w sklepach ze zdrową żywnością bywa drogo.
Niestety, świeży chleb, bułki, wyroby garmażeryjne, ciasta deserowe i inne produkty bezglutenowe najczęściej dostępne są wyłącznie na zamówienie. Dobre ceny są tutaj Link do: PRZEKĄSKI - Bezgluten Sp. z o.o.
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry