reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesypianie nocy u 6 msc dziecka

Dołączył(a)
21 Październik 2018
Postów
9
Hej dziewczyny :)
Temat stary jak rzeka ale wciąż aktualny - jakieś porady aby maluszki dłużej spały / przesypialy nocki? Córka ma 6 msc, wciąż karmię piersią i nie chce tego zmieniać ( chce karmic najlepiej do 1 r.z) lecz problem w tym ,że po pół roku wstawania co 3 h w nocy na karmienie naprawdę zaczyna brakować mi już sił... Marzę aby choć troche lepiej się wysypiac.. czy mogę liczyć na jakies rady? Wiem,że po MM dzieci lepiej śpią bo nie jest tak lekkostrawne jak mleko matki i maluszki są dluzej syte. Nie chcę rezygnować z kp, szukam jakiegoś wyjścia z tej sytuacji aby móc troszke lepiej funkcjonować...
Z góry dziękuję za porady
 
reklama
Nie pocieszę Cie, ponieważ wcale nie jest powiedziane, ze jak niemowlę porządnie zje przed snem to prześpi Ci większość nocy :). Niestety to trzeba przeczekać, moim zdaniem nie ma na to sposobu.
Zależy tez od dziecka, mój juz potrafi przespac całe 11h, ale co z tego jak ma łojotokowe zapalenie skory i budzi sie teraz co 1,5h..
 
Mój synek ma 5 miesięcy i potrafi przespać 6-7 godzin w nocy. Na początku pobudki co 3 godziny na karmienie. A teraz sam sie przestawił na takie długie spanie. Cały czas karmiony mlekiem mamy.
 
Moje 5 miesięczne bliźniaki od 3mca ż. idą spać pomiedzy 19 a 20 a wstają o 7 nad ranem. Syn jest karmiony mm, przed spaniem dostaje mleko, potem się zaczyna kręcić około 23 to dostaje znów butlę, około 3 znów się kręci i ten wypija dużo. Wszystko na spaniu nawet nie musi odbijać. A córka jest na piersi i jak się kręci i zaczyna marudzić to ją przystawiam może 3x w ciągu nocy. Też na spaniu.
 
Do góry