reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrośnięte łowisko

Dołączył(a)
8 Grudzień 2022
Postów
5
Witam. Mam 2 dzieci 4l. i 6l. Starsze pród sn, młodsze CC z powodu miednicowego położenia. W trakcie CC okazało się,że lożysko było przyrośnięte do macicy, która musieli wyrwać, powstał nieduży krwotok, który udało się okiełznać. Pytanie do mam czy, któraś też miała podobną sytuację, czy każda kolejna ciąża będzie ryzykiem? Lekarz twierdzi, że miałam poprostu pecha, ale ja boję się że każda kolejna ciąża niesie za sobą duże ryzyko.
 
reklama
Witam. Mam 2 dzieci 4l. i 6l. Starsze pród sn, młodsze CC z powodu miednicowego położenia. W trakcie CC okazało się,że lożysko było przyrośnięte do macicy, która musieli wyrwać, powstał nieduży krwotok, który udało się okiełznać. Pytanie do mam czy, któraś też miała podobną sytuację, czy każda kolejna ciąża będzie ryzykiem? Lekarz twierdzi, że miałam poprostu pecha, ale ja boję się że każda kolejna ciąża niesie za sobą duże ryzyko.
Tylko lekarz na USG może ocenić ryzyko przy kolejnej ciąży.
 
Do góry