reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost B-Hcg.

reklama
Dziękuję dziewczyny że jesteście bede pisać jak jutro będę wiedzieć coś więcej
Mam nadzieję, że są dobrzy lekarze i nie zrobią operacji. Chyba , że będą przeciwskazania z wyników krwi.. bo według mnie lepiej wziąć ten metotreksat i mieć dwa jajowody skoro jest cały
 
reklama
Ja już po wizycie jutro oddział i operacja🙁
Wybacz, ale coś kręcisz, ja tego nie kupuję. Przy becie 300 lekarz nie ma prawa znaleźć pęcherzyka, bo zwyczajnie nie będzie go widać, więc nie ma żadnej podstawy do tego, żeby straszyć Cię operacją teraz zaraz.

No chyba, że pęcherzyk znaleźli poza macicą.

Tak, beta rośnie źle i nic z tego nie będzie, ale na jakiej podstawie lekarz Cię wysyła do szpitala i to w tak pilnym trybie? Bo to jest tryb pilny. Powinnaś to wszystko wiedzieć, bo powinna Ci to wytłumaczyć. Więc o co chodzi?

Nie da się zajść w ciążę bez jajowodu , ewentualnie jak drugi jest nie drożny to invitro
Oczywiście, że się da. Masa jest takich przypadków.
 
Do góry