reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety

reklama
Mi lekarz też mowìł, że "mam wierzyć, że może będzie dobrze" ale potem strzał między oczy był bardzo bolesny. Takie gadanie chyba robi więcej szkody niż pożytku :/ odkąd jestem na forum to nie widziałam szczęśliwego zakończenia przy takim wzroście bety więc ciężko mi wierzyc w cud. Czasami się zastanawiam ile takich cudów faktycznie wiedzieli lekarze, a ile to ściema?

Autorko trzymaj się i mam nadzieję, że wszystko się samo oczyści. U mnie trochę czasu minęło zanim zaczęło się krwawienie, ale u ciebie beta jest mała więc może wszystko zacznie się szybciej.
Zgadzam sie. Tyle historii i nie kojarzę żadnej zakończonej szczęśliwie.
 
Dziewczyny... krwawienia jeszcze nie ma, ale ból jajników jest coraz silniejszy :( czy to normalne? Nie boli mnie podbrzusze tylko same jajniki...
 
Tak, mnie okropnie bolały jajniki, raz jeden raz drugi. Myśle, że to normalne. Jak się teraz czujesz?
dzięki, troszkę mnie uspokoiłas. Wczoraj wieczorem zaczęło się krwawienie, ból był jeszcze do wytrzymania, ale w nocy zaczął się taki ból i wymioty, ze nie wiedziałam co ze sobą robić. Dziś jest już lepiej
 
reklama
Do góry