reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety

weronika25nk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Listopad 2018
Postów
1 311
Czy mój przyrost bety jest dobry ?
Ostatnia miesiączka 19.11
Wyniki bety
22.12- 28
24.12 - 36
26.12 - 76
28.12 - 105 - usg - widoczne ciałko żółte, ale brak pęcherzyka
30.12 - 169 - dziś jest 42 dzień cyklu już...

Martwię się, ze już nic z tego...
 
reklama
Czy mój przyrost bety jest dobry ?
Ostatnia miesiączka 19.11
Wyniki bety
22.12- 28
24.12 - 36
26.12 - 76
28.12 - 105 - usg - widoczne ciałko żółte, ale brak pęcherzyka
30.12 - 169 - dziś jest 42 dzień cyklu już...

Martwię się, ze już nic z tego...
Słaby przyrost. W ciągu 48h powinno być minimum 66% a u Ciebie nie ma..
Pęcherzyk ciążowy widoczny jest przy becie powyżej 1000.
U ciebie niestety ale ciąża nie rozwija się prawidłowo.
Przygotuj się na najgorsze.
 
W internecie są dostępne kalkulatory bety i tam można sobie wprowadzić dane i pokazuje wartosc przyrostu.
 
No przyrost poniżej, ale tak długo czekałam na ciąże, ze ciagle liczę, ze jednak będzie dobrze 😪
 

Załączniki

  • IMG_3814.jpg
    IMG_3814.jpg
    75,9 KB · Wyświetleń: 186
Czy mój przyrost bety jest dobry ?
Ostatnia miesiączka 19.11
Wyniki bety
22.12- 28
24.12 - 36
26.12 - 76
28.12 - 105 - usg - widoczne ciałko żółte, ale brak pęcherzyka
30.12 - 169 - dziś jest 42 dzień cyklu już...

Martwię się, ze już nic z tego...
Słuchaj zdarzają się cuda bo zarodek może mieć jakiś problem i dlatego hcg jest niskie. U nas po in vitro różnie bywało i beta czasem stała, bardzo rzadko to się kończy dobrze. Jak dasz rade to czekaj do 1000 i wtedy będzie coś wiadomo. Chociaż mi przy takich przyrostach kazali odstawić leki i czekać na poronienie. A badalas progesteron? Bl jak niski to może być od tego niska beta.
 
Dziś na 19:15 mam lekarza i zobaczymy co powie, ale co jakiś czas pojawia się u mnie ból brzucha wiec chyba już nie ma co wierzyć w cuda... niby lekarz przy becie tej 105 kazał brać dalej duphaston, bo pojawiło się coś w usg co mogło wskazywać na pechrzyk, ale powiedział, ze stwierdzić w 100% go nie może. To było w pn wiec zobaczymy co dziś powie
 
Dziś na 19:15 mam lekarza i zobaczymy co powie, ale co jakiś czas pojawia się u mnie ból brzucha wiec chyba już nie ma co wierzyć w cuda... niby lekarz przy becie tej 105 kazał brać dalej duphaston, bo pojawiło się coś w usg co mogło wskazywać na pechrzyk, ale powiedział, ze stwierdzić w 100% go nie może. To było w pn wiec zobaczymy co dziś powie
To daj znać, trzymam kciuki mimo wszystko
 
reklama
Do góry