reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przystanek kulinarny

reklama
Ja używam zwykle pszennej, raz podajże kupiłam żytnią w piekarni ona jest bardziej miała(lekka i taka jakby drobniejsza) że tak to nazwę i ciężko naleśniki się robiło:( Rozpadały mi się. Więc ci niestety nie pomogę:(

http://mojewypieki.blox.pl/2010/07/Mrozony-sernik-z-nutella.html ja zrobiłam ostatnio coś takiego, jedyny mankament że zapomniałam z zamrażalnika wyjąć i twarde jak kamień najpierw było. Ale dobre:)
 
Ostatnia edycja:
fasolkaania ten sernik wygląda bossko!!!!!!!! poczekam tylko na decyzję mojego gina- idę 30 lipca i powie mi czy mogę już jeść słodycze czy nie.Boże to powstrzymywanie się od słodkości jest okropne. a Ten przepis wrzucam do ulubionych zakładek obok tarty. :D

a naleśniki w końcu zrobiłam. tylko że ja wrzuciłam składniki do robota kuchennego, a trochę to się tam miksowało. pomyślałam sobie że gdybym tak miała zwykłym mikserem, to by mi cierpliwości zabrakło. wyszły dobre, takie chrupkie. ale na drugi dzień były twardawe. przepis znalazłam w necie.
 
A ja właśnie wcinam sobie budyń śmietankowy z sokiem malinowym. Mniam. Ostatnio ciągle mi się chce jeść ale to raczej z nudy niż z głodu.

Nachodzi mnie też ochota na coś jakieś innego na obiad, tzn coś czego do tej pory nie robiłam i w tym celu wertuję Czarną Oliwkę :D
Wczoraj na obiadek robiłam: Czarna Oliwka - Makaron w wykwintnym sosie pieczarkowym. Pyszne. Makaron miałam rurki ciemne, do pieczarek dodałam cebulkę. Wszystko smażyłam na oleju zamiast na maśle, nie dawałam wina ale dodałam kostkę rosołową.
Wyszło super. Mniam.

Dzisiaj natomiast na obiadek podałam: Czarna Oliwka - Gulasz z piersi kurczaka w sosie koperkowym. Tylko zamiast ryżu były młode ziemniaczki. Przepyszne :D
 
Kasis oh ale mi smaka zrobiłas. Ja mam w zamrazalniku tylko jogurtowe z wisniami , a teraz bym czekoladowe zjadla .Chyba mnie sklep czeka. hahahhaha
 
reklama
ja juz za bardzo podjadam musze zaczac sie ograniczac a jedynie warzywka i owoce w wiekszej ilosci. Bo ja ostanio mam manie sorbetów i z tym sie nie ograniczam. Wiem ze mam jeszcze dwa w lodóce ;-)
 
Do góry