reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Mówi , ze te body co teraz sa to dziecku sie nie zaklada bo on jest takie malutkie i bedzie plakalo , trzeba kupowac takie na sznurki wiazane - to jej powiedziałam , że mamy 21 wiek a nie jestesmy sto lat za murzynami:szok:

Ja jasno mówie ze nie ale ona i tak robi swoje i nic do niej nie dociero puste basko dziala mi na nerwy strasznie...
 
A co mogła kupic niepraktycznego ? Pewnie porządna rzecz tylko że mamusia nie zna tego z doświadczenia to marudzi zołza jedna :crazy: Ale bym se ja wypozyczyla oj dajcie mi ja !
 
Ewirut a wiesz ze wlasnie o body pomyślałam hihihihi
tak lepsze sznurki a plecach i odgnioty od nich ...... Nie aj se wcisnąć tego gowna
 
liluu- widzisz ona twierdzi , ze takie lepsze, no i te odgnioty;-) Ja sobie nie dam takich wcisnąc nie nie bo ja juz wyprawke mam dla dzidzi.... A dzis kupilam rożek i tylko czekalam az cos powie , wisała n apodworku i suszyl sie bo wypralam....
A jak prałam wszytskie cuszki dla dzidzi to ona powiedziala , ze to powinnam robic tydzien przed przyjsciem dziecka na swiat.... Tylko ja jeszcze bym chciaal wiedziec kiedy to bedzie własnie tydzien przed przeciez poród moze wystapic w róznym czasie nie tak jak lekarz wyznaczył....
 
Ostatnia edycja:
No ja miałam kilka na sznurki, bo dostałam od koleżanki i ani raz nie użyłam :-) kaftaników, tez w ogóle nie używałam:-)
trzeba było jej powiedzieć, że nigdy nie wiadomo kiedy dziecko zechce wyjśc i nie wiedomo jak Ty sie będziesz czuła :-) A w ogole, to to jest Twoja sprawa :-) Ja jak miałam jakies cudowne rady od rodziny, to jasno dawalm do zrozumienia,że wiem co robie, a jak będę potrzebowała pomocy, to poproszę :-) Moja mama była tylko przewrażliwiona pod kątem ubioru małej i najchętniej ubrałaby ją jak na Syberię:-) Ale ja i tak robiłam po swojemu i Bianka jak do tej pory ani razu nie była chora :-) Tf,tfu,tfu...

Albo inaczej, trzeba bylo powiedzieć,że TY uwazasz,że powinnaś już wyprać :-)
 
Dokładnie Ewirut tak ak mówi Rozia to Ty robisz jak uważasz za najlepsze dla Twojej rodziny a nie jak pa uważa wrrrrrrrr nie daj sie !! Moja teściowa jak zaczęła podskakiwać to pol roku wnuka nie widziała :-D:-) A ostrzegalam kilka razy to nie sluchala:-p wiec jej powiedz ze moze dziecka nawet nie dotknie jak ne da spokoju ze swoimi przestarzalymi radami


edit

rozia moja dzisiaj w pajacyku jeździła cały czas ,tez ubieram jak siebie dziecko bo gorsze przegrzanie niż nawet przeziębienie
 
Ostatnia edycja:
No ja to czasami nie rozumiem kobiet... Jest upal, ja mam Biankę w samym body i widzę,że jej i tak cieplo, bo wypieki ma, a kobitki dzieci wyubieraja i jeszcze czasami kocem przykryte ... No szok...
 
Hehehehe a widziałaś dziecko w lecie w zimowej puchowej kurtce ? Heheheheh a w zimie w japonkach heheheheheeh tutaj to mam na porzadku dziennym np dzisiaj dziecko ok 2 lat kurtka zimowa plus Kozaki:-D
 
reklama
Do góry