reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziewczyny ja nie muszę daleko szukać takiego przykładu - kilka domków od nas (na naszym osiedlu) mieszka kuzyn mojego męża z żoną, synem i 2-mies. córeczką. Przez 3 mies. była u nich jego mama, żeby pomóc przy małej. Ostatnio było gorąco, a mała ubrana w rajtuzki, na to leginsy i skarpetki i ciotka jeszcze ja kocykiem nakrywała!!!! Pytamy się ciotki czy jej nie zimno??? bo było na prawdę goraco, ona na to, że jej bardzo gorąco - to dlaczego mała tak ciepło kazała ubrać, przeciez jej też jest gorąco!! Na jej oczach ściagneliśmy małej skarpetki i leginsy, a jak sie odwróciła, to mama tej małej jeszcze szybko rajtuzki zdjęła, tak, że mała była z gołymi nóżkami. Jak ciotka to zobaczyła, mało na zawał nie zeszła, ale było nas tyle osób i wszyscy przeciwko takiemu ubraniu dziecka, to nic się nie odezwała. Może potem coś gadała.
I dziwić się, że dziecko spać nie może, że jest niespokojna, kręci się - dziecku było gorąco. U nas na prawdę przez tydzień były upały po ok. 30 stopni (temp. odczuwalna przy takiej wilgotności jest jeszcze wyższa).
 
reklama
Hejka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


ale się uśmiałam od rana :szok::-D


Liluu kozaki i kurtka hahahahahhaha dobre :-D:-)

Katrina noo niezle babcie takie sa najlepsze szkoda ze jeszcze śpiworem albo kołdrą puchową nie przykryła :sorry:



Rozia ....do Ciebie prosba ...znalazłam fotelik ale czekam na fotki i jak mi sie spodoba to czy odebrałabys mi go w Krakowie ,albo Pan by Ci go podrzucił ........i bys mi wysłała jakby co bo on wysłac nie chce tylko odbiór osobisty :baffled:,ale jeszcze G musi go obejrzec bo nic mu sie nie podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! twierdzi ze plastiki te maxi cosi cabrio fix :wściekła/y: ,a najlepiej mu sie podoba ten : http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2212&<osCsid>
 
Ostatnia edycja:
cholerrrka wyswietla mi połowę postu tylko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Ewirut i mi daj tę babe na przeszkolenie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bezczelna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Losiczko :-:)-:)-:)-:)-( tęsknie
 
ewiru - a nie ma szans na żadną wyprowadzke zdala od psychicznej teściowej? ... albo tak jak mówi Liluu...postaw sprawe na ostrzu noża i powiedz że jeszcze jedno słowo krytyki a tego dziecka nigdy nie dotknie.

ja osobiście prferuje bardziej drewniane łóżeczko, ale w hurtowni dziecięcej bylam z koleżanką która lupowała turystyczne i najbardziej polecali to Łóżeczko turystyczne Baby Design Dream+ MOSKITIERA (3302826155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Podobno jest najtwardsze i najsolidniej wykonane.

Malami - jesli chcesz cabro fix to wytłumacz mężowi że ten fotelik dobrze wypada w testach zderzeniowych a cyferki nigdy nie kłamią. Ten co wkleiłaś wygląda fajnie, ale ja go nie znam to nie doradze. Zresztą wszystkie zbudowane są tak samo, tylko potem liczy sie jakość materiału i precyzja.
 
Dzien dobry :-)

Martuś nie ma sprawy, jak coś to odbiorę :-) Mów tylko kiedy i gdzie :-)

U mnie nie pada, ale chmury sa,więc nic nie wiadomo :-( mam nadzieję,że się rozpogodzi, bo planujemy grilla w sobotę, a musimy jeszcze trawę skosic w ogródku :baffled:

Miłego dnia :-)
 
Ok :-)
powiem Wam,że nie wiem co to wczoraj ze mną było... Albo mi apap pomógł i czosnek albo to jakies jednorazowe było... Na dodatek wczoraj Bianka wieczorem była marudna i tylko,żeby ją nosić :-(
 
reklama
Lori - my mamy praktycznie wszystko swoje mieszkamy w domku jednorodzinnym i mamy swoja polowe domu wszytsko osobno, tylko wspolne wejscie do domu... Sprawa stoi caly czas na ostrzu noza, ale czy to ja mowie czy maz to i tak dalej swoje robi:no:

Wlasnie to jest jedno łózeczko z trzech ktore mi sie podoba :tak: A jak sprawuje sie ten przewijak masz jakies info na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
Do góry