reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskafffka no ktoś musi pilnować te nasze cholery :-p:-)
Mati to jest prze gigant :tak: a Amelka jaka już duża (słodkie ma kucyczki) <3 :-)
Normalnie bym Ich oboje schrupała ;-)
 
reklama
eee Paula bezsensu.. schrupiesz raz i po ptokach...:evil::ninja2:
hihi dziękóweczka..tak poważnie:sorry2::rolleyes2:

ja dziś w pracy cały dzień, z dziećmi w domu Pan Mąż..jeszcze tylko jutro i.. wybywamy do znajomych żegnać wakacje:cool2:
 
czesc Laseczki

Ja ostatnio mam mało czasu - póki co jeszcze są wakacje, więc sama z dwójką siedzę, a właściwie to staram się nie siedzieć tylko cos z nimi robić i nie oszaleć. Zakupy do szkoły juz zakończone i uczę się jazdy autem, to taka moja odpowiedź na szantaż ze strony męża.
Poza tym wędrówek po lekarzach ciag dalszy, a raczej kontynuacja - czyli nie ma o czym pisać.
 
Witam i ja, mowilam ze wroce to wrocilam :D
Paula i jak nauki, chodzicie juz?? My poradnie zaliczylismy, 3 spotkania nauk tez, jeszcze ten weekend i spokoj. Obraczki odebralismy, sukienke dzisiaj wybralam - jaka jestem szczesliwa :D
Bashi jak Synus i macierzynstwo??
W niedziele Staś skonczy 5 mies :o kiedy to zleciało, masakra..
Buziolki Cioteczki :*
Zobacz załącznik 641710 Zobacz załącznik 641711 Zobacz załącznik 641712
 
Hejka, jestescie jeszcze? Super

Ja nawet nie mZośka chwili aby do was napisac..... Zośka z rak nie schodzi wszystko robie w locie ehhhh charakterek mi sie trafił

Bashi gratulacje:-) synus sliczny

Madziulek dla ciebie tez gratuluje:-D pociecha ma juz 4 mies
 
Madziulek jesteśmy zapisani na 26-27 września na nauki :blink:
Pochwal się sukienką! :-)
Obrączki fajne- takie klasyczne, zawsze będą modne :tak:
A Stasiu jaki już duży chłopak :szok: Kochany :*


Roza pewnie, że jesteśmy :-) Pojedyncze sztuki, bo pojedyncze, ale zawsze to coś ;-)
Buziaki dla Zosi i Mai :* :*
 
Czesc dziewczyny ;)
Madziulek~ macierzynstwo generalnie idzie mi coraz lepiej.. maly coraz ciezszy sie robi juz sil nie mam zeby go podniesc czasami. W czwartek bedzie mial 4tygodnie. W nocy budzi sie co 2-3h a czasem nawet 4h szok :O moja mama jest do pomocy ale musze przyznac ze juz mam jej dosc, teraz pamietam dlaczego sie wyprowadzilam z domu majac 15lat :/
Madziu ale twoj synus to przystajniak I juz taki duzy :D obraczki sliczne I sukienka rowniez. Juz sie nie moge doczekac zdj z twojego slubu z calym makijazem I fryzura :) bedziesz wygladac bajecznie...
A tu zdj mojego "malego" synusia
 

Załączniki

  • 1409727956005.jpg
    1409727956005.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Madziulek bardzo ładna suknia :tak:

Bashi :szok: jaki On jest piękny! Szok, nie mogę się napatrzeć! :blink:
Przypomnij mi imię tego przystojniaka jak możesz, bo ciotka ma sklerozę :zawstydzona/y::sorry2:
 
Do góry