reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

oo wy gaduły :-p

my dziś mieliśmy akcje "fryzjer":-D a że do fryzjera nie chciało mi się iść, to D kupił farbę i sam mnie zafarbował:-D
także kolor odświeżony, na wesele można iść :p

Lor hehe mój też negocjator i chyba z tego nie wyrośnie :p
przykładowa rozmowa:
jesteśmy w sklepie..
-mammuuś mogę zabawkę?
-nie, przyjechaliśmy po jedzonko
-mamuś a może jajko niespodziankę?
-ok, ale za swoje pieniążki ze skarbonki
-aa to lepiej nie, bo zbieram na auto kulkę...
po chwili:
-mamuś to może chociaż lizaczka mi kupisz? ..i tu pięknie zaprezentowane oczy kota ze shreka
oszaleć można :-D
gratki udanego dnia zakupowego :tak:

Liluu to może malutki braciszek/siostrzyczka Lilki będzie aniołkiem hihi
tylko musicie się postarać i dorobić malucha :p
MałaMi serduchem jestem z Tobą! trzymajcie się
Paula u nas też sahara:-p
Agnes powodzenia w pożegnaniu starej pracy i przywitaniu nowej :)
Ewirut słodkich snów :)
 
reklama
Lori ja znam bambusowe pieluszki i nie tylko mam ręczniki bambusowe i nawet ostatnio kupiłam majtki z bambusa hihi :)

Truskafka
hehe dobre ale ja ja miałam identyczny przypadek. Byłam u mamy i poszłam jej do sklepu, wzięłam ze sobą 5 letniego bratanka:
-Ciocia kupisz mi gazetkę ze smerfem?
-Nie bo przyszliśmy po jedzonko,
No to Bartek wkłada mi do koszyka dużą paczkę delicji i mówi:
-ciociu nie patrz tak przecież to się je.
 
Lori powiem szczerze ze nie znałam tego do dzisiaj a szkoda :( bo ta tetra jakaś twarda teraz nie przyjemna w dotyku buuuu a jak jest z tymi bambusowymi po wypraniu? Tez twarde? Sztywne ?
 
Viola - tak ja ostatnio tez kupilam majtki bambusowe i są świetne :-p

Liluu - nie wiem jak po praniu bo dzisiaj dopiero kupilam. Jak wypiore to dam znać, ale myślę że juz taka zostanie bo z majtkami nic się nie dzieje :-p
 
Agnes mam nadzieję, że Twój szef okaże się ludzki i zrozumie… Skoro sam „wyganiał” Cię na wychowawczy? W każdym razie powodzonka :*

Lori zakupy trzasnęłaś konkretne
:-)

Truskafffka przydało by się wskoczyć w bikini i nad jakieś jezioro pojechać
:cool2:
 
Hej ..... kobietki moje

ja dziś jakaś beż życia jestem :-(,leże i leżę bo wczoraj nawet do wc podniesc sie nie mogłam taki ból :-:)-:)-(
niestety wizyta u ortopedy 2.07 wczesniej nic nie dało sie załatwić ,głupie baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no wiec czekam juz mi wszystko jedno ,chyba ze wczesniej cos zacznie samo się dziać

miały byc upały a tu leje od rana

Jutro mały na zieloną szkołę jedzie do piątku a G do konca tygodnia do 20 w pracy bede siedziec całymi dniami sama :-(

Lor bambusowe pieluchy????pierwsze słyszę ;)
mi został do kupienia tylko ochraniacz na materac do łozeczka i własnie w smyku jest promo i wyprzedaż wiec warto się wybrać :tak:



aaaa i kupiłam nareszcie fotelik :tak: znalazłam na tablica.pl ,dziewczyna która jest w ciąży wygrała na warsztatach o dzieciach ,a ze ma identyczny to ten nowiutki z maxi cosi sprzedawała no i dzis przyjdzie :) i nie za 500 czy 600 a za 350 :) dobre i to i to nowiutki :tak::tak: ,no i tak to juz chyba wszystko mam


a w przyszłym tygodniu jeszcze do kosmetyczki ide sie ogarnąć ..rece ,uda ...wywoskować ,zrobic stopki ... i fryzjer ,trzeba jakoś sie ogarnąc przed tym porodem bo pozniej czasu nie bedzie na początku ;-)


Miłego słonecznego dnia ;*
 
Malami - no pewnie ... jakoś trzeba na tej porodówce wyglądać ;-) ... dzieki za cynk o Smyku, mam dzies jeszcze kupon rabatowy ale juz mi mało rzeczy do kupienia zostalo i to raczej same zakupy internetowe :) ... w smyku to wanienkę mam upatrzoną :-p
 
reklama
Do góry