reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe jak i mamy z Ustronia i okolic!!!!

Dołączył(a)
8 Październik 2010
Postów
3
Miasto
Ustroń
Witam!!!
Jestem przyszła mamą dziewczynki, termin porodu 10-15 listopad 2010 rok. Od niedawna mieszkam w Ustroniu, dlatego też szukam chętne mamy czy też przyszłe mamy na pogaduszki czy wspólne spacery!!!!!
 
reklama
Witaj Kari761!!
Jestem mamą Majeczki, która ma już prawie 5 miesięcy. Niestety nie jestem z Ustronia. Mieszkam w Cieszynie. Serdecznie pozdrawiam! Jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz! Jak znajdę czas to chętnie odpowiem! Powodzenia !
 
Witam!!!
Ja już urodziłam córcię, przyszła na świat 18 listopada....Corin gratuluję ciąży, jak się miewasz???? Ravenbl dziękuję za odpowiedź i gratuluję już tak dużej córci:), napisz mi jak to jest inaczej z dzieckiem pięciomiesiecznym:)???? bo ja mam kilkutygodniowego skarba......pozdrawiam:):)!!!
 
Corin....ja jeszcze pamiętam te koszmarne mdłości...ale pocieszające jest to że przechodzą:)...moja malutka skończyła już 2 miesiące i jest cudowna, ale i bywam bardzo zmęczona:). Ci u Ciebie słychać?? Jak po pierwszej wizycie?? A ja rodziłam w szpitalu wojewódzkim w Bielsku Białej...jak masz ochotę porozmawiać podaję Ci mój nr gg 4143578. Pozdrawiam!!
 
Do góry