reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie kwietniuweczki z dolnoskąskiego ???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj, Gosiek, właśnie waham się pomiędzy Brochowem a Kamieńskiego. Moja koleżanka położna par lat temu była na praktykach na Brochowie i mówiła, że straszliwie nieprzyjemny personel. A na kiedy masz termin? Bo ja 27.04., więc tez spokojnie mogę wystartować dopiero w maju.
pozdrawiam
magduśka
 
reklama
Hej Magduśka !!
Termin wg Miesiączki na 05.05.06, wg USG na 02.05.06.
Natomiast córcię rodziłam tydzień wcześniej - więc najprowdopodobniej tutaj też.
Całkiem możliwe, że się spotkamy na sali porodowej lub popoodowej. :laugh: - mamy obok siebie terminy.
Jak ja rodziłam to personel był w porządku.( ale już trochę czasu minęło )
Dobre opinie słyszałam o Brochowie i o szpitalu na Kamińskiego.
Ja mam bliżej na Brochów.
Z tego co wiem na Brochowie jest dobra opieka nad noworodkiem. ( na Kamińskiego też na pewno ).
Ja będę się decydowała na poród rodinny. A Ty?.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry