reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Witam dziewczyny:-D POdczytuje Was , ale cos nie mam weny , zeby pisac:no:
Za wszytskie trzymam kciuki i duzo sił dla Was...
Ja cos ostatnimi dniami podupadam co raz gorzej sie czuje... zawroty glowy mdlosci... A wczoraj wieczorem dopadla mnie chyba nerka tak jakby maly cos na niż polozył , czuje jakbym miala prawy bok z paraliżowany juz nie jest taki gibki i kluje mnie... Wiekaszosc czasu leze, bo wtedy dobrze sie czuje:tak:

Buziaczki dla was;-):-)
 
reklama
Ewirut może ta ciulowa pogoda tak na ciebie wpływa, raz duszno raz burza...ciśnienie skacze...a z nerką ci współczuję, leż i odpoczywaj, jak cię bardzo będzie bolała to bierze nospę i się nie przejmuj, ja w domu obawiałam się brać nospy przy bólu nerki mimo że dr kazał, a potem wylądowałam w spzitalu i i tak mnie nią naszprycowali , ale pomogło :-)
 
Ysia w takim badz razie trzymam mocno &&&&&& za szybki i malo bolowy porod haha :-):-):-) z tym malym bolem to pewnie przesadzilam haha....


Dziekuje Wam dziewczyny,ze jestescie....az sie poplakalam czytajac Was :****
 
Pelna - no wlasnie boje sie cokolwiek brac.... ale jesli dalej tak bedzie to chyba zaryzykuje:tak:
Hope-Bedzie dobrze zobaczysz:-)Mimo , że malo sie udzielam jestem z Toba :tak:
 
reklama
LAURKA witamy na swiecie, lezka sie zakrecila....jaka duza mysia pysia :-):-):-) gratulacje dla rodzicow a w szczegolnosci dla mamy :-D
 
Do góry