reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
tez zaczelam zajecia w szkole i tez jestem zadowolona. podoba mi sie ze polozna ktora prowadzi to taka dziarska babka... nie lubie takiego ckliwego smedzenia:) mam tylko aktualnie rozteke co do masazu krocza bo ona mowila ze trzeba zaczac juz czyli w 26 tyg a internet raczej podaje 34-36 tydz. jak wam mowili?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
sorrki ale jakos mi przerwalo w trakcie pisania i nie pozwala wyedytowac:( a chcialam wam doniesc ze odkrylam 2 "nowe" ciuchlandy z ubrankami dla maluszkow przy ul. Krancowej (bronowice) na wysokosci pomiedzy ul. Meczennikow Majdanka a Dulęby. Jeden taki z flagami angielskimi - duzo ciuszkow, sporo taki najnajmniejszych na 50cm i drugi 3 sklepy dalej w ktorym moze duzego wyboru nie bylo ale pani przy kasie ma odlozone legginsy i polspioszki 56-72 cm i sporo ma czapeczek.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
U nas w szkole kazde zajęcia maja btc z inna położna zeby wszystkie z traktu poznać :-) ja zaczelam w 35 tak mnie zapisała położna więc chyba wiedziala co robi chociaż patrzac na termin zakończenia to raczej nie dotrwam....
 
Hej, chciałam się przywitać ;) jestem z bliskich okolic Lublina a w samym miescie studiuje obecnie :) no i w sumie tu sie urodziłam ale rodzice wybrali wiejską sielanke zamiast miejskiego zgielku:)
Jestem obecnie w 8 tygodniu, lada dzien zaczne 9ty ;) termin mam na kwiecień i chetnie poznam inne mamusie/przyszłe mamusie z okolic :)
 
Dzięki dziewczyny ;) co do dolegliwosci to męczą mnie już od jakiegoś czasu mdłości, zgaga i jak nigdy raz na jakiś czas wysypuje mi strasznie twarz i dekolt... a zawsze mialam cere niczym pupcia niemowlaka :p heh
do tego wrażliwe piersi i sutki, choć i tak już się nieco uspokoiły bo tydzien temu nie moglam z nimi wytrzymać - ani stanika zalozyc, ani nic bo musniecie nawet najdelikatniejszej koszulki stawiało mi je na bacznosc. teraz jest juz lepiej i mniej bolą... ogólnie do zniesienia, jakos bardzo nie narzekam :)
 
Ewelinka jesteś jeszcze z nami? Dawno się nie odzywałaś a u Ciebie też już bliżej końca. Jak się czujesz? Ja leżę dzielnie w tym tygodniu i czekam do poniedziałku. Wtedy ciąża będzie donoszona a ja spokojniejsza:-)
 
reklama
Odzywam się odzywam :) my to chyba podobnie idziemy, dziś zaczęłam 37 tc. torba spakowana, chociaż nie wiem czy dobrze do końca ;) a dziś się wzięłam za mycie okien, taka ładna pogoda.
 
Do góry