reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

reklama
No wlasnie nie wiem jak to jest mam kolezanke bardzo bliska urodzila pol roku temu i ona najchetniej kilka razy dziennie by chciala heh a u mnie cioezko by chociaz raz w miesiacu sie chcialo;/:no::no::no:
 
Wiecie, trochę się uspokoiłam, wiedząc, że nie tylko ja jestem taka anty jeśli chodzi o seks ;-) może z czasem to się zmieni, choć już sporo czasu minęło od porodu....
 
luizka też o tym myślałam, ale na razie jeszcze cycamy, więc i tak odpada. Planuję wybrać się do gina (za jakiś czas) i o tym pogadać. A może któraś z tych z grona "anty" wybiera się do gina w najbliższym czasie??
 
hehe widze myśli mamy podobne :-)
ja też myślałam o czymś co podniesie mi libido... chociaż z drugiej strony ja biorę tabletki anty i nie wiem czy jest sens brać jeszcze dodatkowo jakieś tabletki na podniesienie libido bo i tak pewnie mi to zbytnio nie pomoże bo te anty to chyba jeszcze libido obniżają więc ostatecznie wyjdę na zero :-D:szok::sorry2::-p
 
reklama
reklama
Do góry