reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

reklama
Andzia - niestety nie :dry:, @ dziś przylazła, co prawda spóźniła się 5 dni, ale poprzednie cykle były równo 26 jak w zegarku szwajcarskim i pojawiło się ziarno nadziei. No, ale gdzieś tam sobie tłumaczę, że mimo, że tamte były równe to nie oznacza, że kolejne też takie będą, w końcu jeszcze cycamy ;-)
 
hej babeczki! jak tam obecnie u Was przytulanko? bo u mnie to raz góry raz doliny hehehe, z tym że częściej doliny tzn brak przytulanka bo ochota bliska zeru...
 
anussia ja u siebie też zauważylam że mam ochotę w czasie miesiączki......

Agulek ja też raczej bardziej dla M to robię niż dla siebie bo ja nie odczuwam potrzeby i też mam nadzieję że to kiedyś minie bo w końcu drugie bobo chcę ale jak to mówi mój mąż "jak ty chcesz drugie dziecko jak ty się nawet przytulić wieczorem nie dasz tylko odrazu spisz?" ... to już mówi samo za siebie
 
Anecia u nas z przytulankiem teraz jest bardzo fajnie:) ale jakiś czas temu też tak miałam że nie miałam ochoty. A teraz nawet zmęczenie bardzo rannym wstawaniem i późnym chodzeniem spać nie przeszkadza:) mam nadzieję że taka potrzeba bliskości już zostanie:) bo odrazu atmosera w domu się poprawiła:)
 
Madzia, z tą atmosferą to masz całkowitą racje. U nas im więcej sexu, tym lepsze nastroje:) Mój mąż to taki lekki sexoholik;) A ja się dostosowuję w miarę możliwości. Różnie to bywa ale największą ochotę mam tuż po okresie.
 
reklama
Haha i ja się witam z sexoholikiem w domu, normalnie ochota wieczna, więc teraz kiedy i ja mam wielką ochotę to nadajemy na tych samych torach - radosnych - nie ma to tamto seksik odstresowuje :)

A u nas @ przyszla w terminie, już poszła i dzisiaj pierwszy seksik III cyklu boboseksów :)

Ja też mam największą ochotę w trakcie @, niestety mój z tych co w te dni nie tyka :/
 
Do góry