reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe

Maakkaa1

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2019
Postów
80
Witam, w 8 tygodniu ciąży dowiedziałam się że " moja ciąża" to puste jajo płodowe potwierdziło to 2 lekarzy po tygodniu zaczęłam krwawić samoistnie, jestem w trakcie krwawienia za skrzepami już 10 dzień i nie zauważyłam żeby żeby to puste jajo płodowe wyszło czy to możliwe? Czy jeszcze ono wyjdzie? :/ Czy zawsze wychodzi w całości? następną wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień.
 
reklama
Rozwiązanie
Z doswiadczenia powiem ze zabieg zawsze zdarza zrobic. A nawet jesli dojdzie do poronienua to samoistne bez interwencji jest korzystniejsze. Mam za soba i zabieg i samoistne.
Trzymam kciuki za Twoją ciążę ;) na początku różne dziwne bóle bywaja więc może to nic groźnego. Powodzenia
Może ... Modlę się.o to każdego dnia :( tak bardzo pragnę mieć dziecko... W tym roku skończę 27 lat, od roku jestem z mężczyzną , który zapragnął bym została jego żona i po pół roku mi się oświadczył i postanowiliśmy postarać się o dziecko, a tu ciągle pod górkę :(
Witam, w 8 tygodniu ciąży dowiedziałam się że " moja ciąża" to puste jajo płodowe potwierdziło to 2 lekarzy po tygodniu zaczęłam krwawić samoistnie, jestem w trakcie krwawienia za skrzepami już 10 dzień i nie zauważyłam żeby żeby to puste jajo płodowe wyszło czy to możliwe? Czy jeszcze ono wyjdzie? :/ Czy zawsze wychodzi w całości? następną wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień.

Mało prawdopodobne że zauważysz, bo to nie będzie mieć kształtu jaja, czy pęcherzyka, raczej jakaś błonka może nawet w częściach.
Też w 8tc roniłam puste jajo płodowe, tyle że w szpitalu i zakończone zabiegiem łyżeczkowania. Trzymam kciuki za następne starania.
 
Witajcie kobietki... Pisze bo sama nie wiem co mam myśleć , poroniłam we wrzesniu zeszłego roku w 7 tc
Teraz znowu jestem w ciąży, znalazłam dobrego lekarza z polecenia 1 USG po dwóch tygodniach od spóźniającej się miesiączki i wyrok ... Puste jajo płodowe .. lekarz dał mi tydzień. Po tygodni znów kontrola i znów ten sam wyrok, umówił mnie na drugi dzień na zabieg .. byłam w szoku wzięłam skierowanie i? Zaraz chwilę później pojechałam do lekarza który prowadził moja 1 ciążę .. nie powiedzualam mu o poprzedniej wizycie i czekałam na ten sam wyrok... Lekarz zrobił USG , od miesiączki minęło wtedy 7 tygodni ... Robi badanie i mówi że z USG wychodzi 5t2d widać ładny pęcherzyk i tyle, dał skierowanie na badania ciążowe i kazał przyjść za miesiąc.. zaczęłam go podpytywać czy to nie znaczy że coś się dzieje złego, a on do mnie że nie.. że czasem owulacja jest przesunięta i nie widzi nic niepokojącego ..
Dał mi nadzieję na to że za jakiś czas ujrzymy coś na USG! Ale ciągle dręczy mnie tamta diagnoza i pośpiech poprzedniego lekarza ... Może faktycznie tą ciąża jest młodsza? Czy któraś z Was spotkała się z czymś podobnym?
 
Owszem często owulacja jest później i ciąża jest młodsza. Nie rozumiem pośpiechu lekarza. Miałam 2x puste jajo. Czekaliśmy. Niestety krwawienie przyszło samo. Ale nie raz słyszałam że nagle pojawiał się zarodek. Dlatego nie zgodzilabym się na zabieg jeśli byłby jakikolwiek cień szans ze owulacja się przesunęła i możliwe było późniejsze zapłodnienie. Chyba że i z takiej opcji czas i obraz usg byłby już wskazujący na nierozwijajaca się ciążę.
 
Owszem często owulacja jest później i ciąża jest młodsza. Nie rozumiem pośpiechu lekarza. Miałam 2x puste jajo. Czekaliśmy. Niestety krwawienie przyszło samo. Ale nie raz słyszałam że nagle pojawiał się zarodek. Dlatego nie zgodzilanym się na zabieg jeśli byłby jakikolwiek cień szans ze owulacja się przesunęła i możliwe było późniejsze zapłodnienie. Chyba że i z takiej opcji czas i obraz usg byłby już wskazujący na nierozwijajaca się ciążę.
Sama też jestem w szoku ... Zwłaszcza , ze 1 lekarz na wizycie 1 mówił że może być tak że się owulacja przesunęła , że ciąża młodsza a tydzień później dał mi skierowanie na zabieg ... Wzięłam to skierowanie i powiedziałam , że przyjadę ... Ale wychodzac z gabinetu , byłam z mamą i narzeczonym stwoerdzilam że nie mogę ufać jednej opinii lekarza i muszę to sprawdzić . Żałuję, że od razu nie poleciałam do poprzedniego lekarza bo nie zylabym teraz w takim stresie ... :( Czuję że lekko pobolewa mnie brzuch ale to takie znikome bóle ... Ale cały dzień dziś leżę i biegam do łazienki sprawdzać czy się nic nie dzieje :(
 
reklama
Z doswiadczenia powiem ze zabieg zawsze zdarza zrobic. A nawet jesli dojdzie do poronienua to samoistne bez interwencji jest korzystniejsze. Mam za soba i zabieg i samoistne.
Trzymam kciuki za Twoją ciążę ;) na początku różne dziwne bóle bywaja więc może to nic groźnego. Powodzenia
 
reklama
Z doswiadczenia powiem ze zabieg zawsze zdarza zrobic. A nawet jesli dojdzie do poronienua to samoistne bez interwencji jest korzystniejsze. Mam za soba i zabieg i samoistne.
Trzymam kciuki za Twoją ciążę ;) na początku różne dziwne bóle bywaja więc może to nic groźnego. Powodzenia
Może ... Modlę się.o to każdego dnia :( tak bardzo pragnę mieć dziecko... W tym roku skończę 27 lat, od roku jestem z mężczyzną , który zapragnął bym została jego żona i po pół roku mi się oświadczył i postanowiliśmy postarać się o dziecko, a tu ciągle pod górkę :(
 
Rozwiązanie
Do góry