reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pykające stawy

reklama
Witam,
dzieki Waszym postom troszke sie uspokoilam :-). Mojej corce najbardziej pstryka prawe kolanko, czasami budzi sie w nocy i specjalnie je tak prostuje zeby jej strzelalo:dry: a mnie az ciarki przechodza. Bylysmy z tym na przeswietleniu ale usg nic nie wykazalo. W ogole cala jest pstrykajaca.

Pozdrawiam
 
Moja praca jest typowo siedząca. Ponad 1/3 swojego życia spędzam przy biurku. Sztywność karku i pleców, drętwienie nóg i bóle kręgosłupa praktycznie na całej długości. W domu mąż mi robił masaż, przynosiło to ulgę, ale nie dawało trwałej poprawy. Zastosowałam Zestaw I, który daje rozluźnienie mięśni. Poprawa była natychmiastowa. Dodałam do tego kilka rozluźniających ćwiczeń na kręgosłup i teraz mogę normalnie funkcjonować. Bóle i sztywność pleców minęły. Powoli ustępuje też drętwienie nóg. Na własnej skórze obserwuję pozytywne działanie Zestawu Zdrowe Stawy. Śmiało polecam go znajomym datego zobacz szczegóły kliknij w link Pomagamy w bólach stawów - Stawy-kregoslup.pl
 
Do góry