reklama

Pykające stawy

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez eM., 20 Lipiec 2008.

1. eM.

eM. Listopadowa mama '07

Dziewczyny czy to normalne, że mojemu Alkowi stawy "pykają"? Np. kiedy intensywnie ćwiczy swoje "pompki", albo wyciąga po coś rączkę. Nie zawsze, ale często. Nie jest to strasznie głosne, ale da się usłyszeć a czasem nawet wyczuć pod palcami.

2. bacówka

bacówka Fanka BB :)

nie wiem czy to normalne,ale mojemu synkowi tez sie to zdarzxa.

3. reklama
  4. Anitt

Anitt Gość

Moj maly ma tak samo, ale gdy pytalam sie o to lekarza, to powiedzial ze to calkiem normalne.

5. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

U nas tak samo lekarz powiedział,ale kazał dodatkowo wapno podawać do mleczka.:tak:I po tygodniu,znacznie rzadziej to sie zdarza.:tak:

6. MartaZiolko

MartaZiolko Fanka BB :)

U mojej córci jest to podobnie... np przy ubieraniu, rączka albo nóżka pyknie. Też się tym martwię

7. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Mojej Milenie jak miala 6 m-cy zaczelo strzelac ( i to glosno) najpierw w stopkach, pozniej kolankach a czasami nawet w barkach. Tez bylam przerazona. Bylam z tym u otopedy , a ten powiedzial ze to zupelnie normalne, bo stawy sie rozwijaja a do tego jeszcze sa delikatne. Pozniej slyszalam w telewizji jak fizjoterapeuta mowil to samo. Ewentualnie jesli strzela w biodrach, to nalezaloby to sprawdzic. U nas po kilku miesiacach to minelo.

8. eM.

eM. Listopadowa mama '07

wielkie dzięki. uspokoiłyście mnie. wcześniej pytałam położną, ale tylko zrobiła zdziwioną minę i wzruszyła ramionami. Jeszcze raz dziękuję :tak:

9. Anitt

Anitt Gość

No to polozna sie wykazala!
    Fajnie ze pomoglysmy ;)

10. reklama
  11. miecia

miecia Fanka BB :)

niektóre położne są z kosmosu...

mi jedna powiedziała, że Lenka ma biegunkę na podstawie jednej kupki. martwiłam się jak nie wiem co i zaciągnęłam małą do lekarza. a ten popukał się w czoło i powiedział, że 4 tygodniowe niemowlę karmione piersią robi taki kupki i już...

12. eM.

eM. Listopadowa mama '07

ha! moja była jeszcze lepsza. raz Alek zrobił kupkę ze ślizem i śladami krwi. akurat tego dnia popołudniu szanowna położna miała nas odwiedzić, więc schowałam pielluszkę, żeby jej pokazać ;) najpierw nie chciała spojrzeć, nie wiem wyglądała jakby się bała, że jej macać każę ;) potem miałam wrażenie, że za moment zwymiotuje ;) a to była taka mini kupeczka.. babka chyba dzieci nie ma.

dobrze, że Bóg dał nam internet ;)

Poleć forum