reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Pykające stawy

eM.

Listopadowa mama '07
Miasto
Manorhamilton, Irlandia
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy to normalne, że mojemu Alkowi stawy "pykają"? Np. kiedy intensywnie ćwiczy swoje "pompki", albo wyciąga po coś rączkę. Nie zawsze, ale często. Nie jest to strasznie głosne, ale da się usłyszeć a czasem nawet wyczuć pod palcami.

reklama
A

Anitt

Gość
Moj maly ma tak samo, ale gdy pytalam sie o to lekarza, to powiedzial ze to calkiem normalne.

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Moj maly ma tak samo, ale gdy pytalam sie o to lekarza, to powiedzial ze to calkiem normalne.
U nas tak samo lekarz powiedział,ale kazał dodatkowo wapno podawać do mleczka.:tak:I po tygodniu,znacznie rzadziej to sie zdarza.:tak:

MartaZiolko

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
U mojej córci jest to podobnie... np przy ubieraniu, rączka albo nóżka pyknie. Też się tym martwię

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Mojej Milenie jak miala 6 m-cy zaczelo strzelac ( i to glosno) najpierw w stopkach, pozniej kolankach a czasami nawet w barkach. Tez bylam przerazona. Bylam z tym u otopedy , a ten powiedzial ze to zupelnie normalne, bo stawy sie rozwijaja a do tego jeszcze sa delikatne. Pozniej slyszalam w telewizji jak fizjoterapeuta mowil to samo. Ewentualnie jesli strzela w biodrach, to nalezaloby to sprawdzic. U nas po kilku miesiacach to minelo.

eM.

Listopadowa mama '07
Miasto
Manorhamilton, Irlandia
Rozwiązania
0
wielkie dzięki. uspokoiłyście mnie. wcześniej pytałam położną, ale tylko zrobiła zdziwioną minę i wzruszyła ramionami. Jeszcze raz dziękuję :tak:

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
niektóre położne są z kosmosu...

mi jedna powiedziała, że Lenka ma biegunkę na podstawie jednej kupki. martwiłam się jak nie wiem co i zaciągnęłam małą do lekarza. a ten popukał się w czoło i powiedział, że 4 tygodniowe niemowlę karmione piersią robi taki kupki i już...

reklama

eM.

Listopadowa mama '07
Miasto
Manorhamilton, Irlandia
Rozwiązania
0
ha! moja była jeszcze lepsza. raz Alek zrobił kupkę ze ślizem i śladami krwi. akurat tego dnia popołudniu szanowna położna miała nas odwiedzić, więc schowałam pielluszkę, żeby jej pokazać ;) najpierw nie chciała spojrzeć, nie wiem wyglądała jakby się bała, że jej macać każę ;) potem miałam wrażenie, że za moment zwymiotuje ;) a to była taka mini kupeczka.. babka chyba dzieci nie ma.

dobrze, że Bóg dał nam internet ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
AsieńkaCh Zdrowe dziecko 11