reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pysia29 i jej pytania

a co jak kobieta w ciazy ma juz wczesniej dziecko?tez je musi nosic,podnosic,a dzieci waza wiecej niz 5kg...i nic im nie jest.ja w 6tygodniu ciazy zrzucalam 4tony mialu do piwnicy z przyczepy;] i jest ok. a nie wiedzialam wtedy ze jestem w ciazy,takze spoko,nie ma krwawien to nic nie powinno sie dziac
 
reklama
Będzie dobrze, nie panikuj nie potrzebnie,bo szkoda nerwów.jeśli miałabyś ostre bóle brzucha czy plamienia to wtedy szpital.Na przyszłość uważaj co dźwigasz- zaoszczędzisz sobie nie potrzebnych stresów;)
 
Nie piszesz w ktorym jesteś tyg i gdzie masz to mrowienie, jak długo trwa??? Czy macica jest już na tyle duża że uciska na jakieś ważne naczynia krwionośne, czy to tylko brak magnezu/ ciężko coś powiedzieć.
Mogę Ci powiedzieć, że mrowienia czy drętwienia się zdarzają w ciąży ale każdą taką dolegliwość należy zgłosić lekarzowi prowadzącemu.

Ja w każdym razie na uczucie mrowienia w rękach i nogach też zażywam magnez, ale zalecony przez lekarza!
 
reklama
Do góry