reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pysia29 i jej pytania

reklama
Pysia, ty od jakiegoś czasu ciągle dodajesz nowe wątki z różnymi pytaniami które doświadczonym mamom wydają się naiwne i głupie. Jeśli nie jesteś po prostu kimś komu się nudzi, tylko naprawdę tak mało wiesz o ciąży i ciągle masz wątpliwości, to umów się na długą prywatną wizytę u gina albo u położnej i poproś żeby Ci wszystko wyjaśnili i opowiedzieli o ciąży.
Rada ogólna:
Póki nie płynie z ciebie żywoczerwona krew to nie ma co panikować, nic bardzo złego się nie dzieje. Nie zapychaj forum, używaj funkcji "szukaj"
 
Racja,w takich sprawach najlepiej udac sie do lekarza,bo my Cie tu nie zbadamy,ani nie obejrzymy i nie dotkniemy tej "kulki",w każdym razie,ja 1szy raz o czyms takim słyszę,jak również 1szy raz słysze,by 15tym tygodniu ciąży "dzidzia sie rozpychała"-na tyle by to było widać przez brzuch! no co Wy,bez przesadzy,wtedy się nawet jeszcze ruchów nie czuje,więc jak może być widoczne ropychanie-to,to dopiero dużo,dużo później widać:tak:,brzuszek owszem -u niektórych jest już widoczny-ale jakas kulka przemieszczająca się to nie wiem,niech to lepiej lekarz sprawdzi
 
Piszac rozpychanie mialam na mysli powiekszajacy sie brzuch, bardziej w cudzyslowiu...szkoda, ze niektorzy biora wszystko tak doslownie...a ja jestem prawie w 11 tyg i kazdy mowi, ze juz brzuszek mi widac:tak:dla mnie to nic innego jak problem z zaparciami:tak:
 
i ja uważam że odrobina wydziwiania nie zaszkodzi tym bardziej że na coś leżałaś 2 razy w szpitalu, pewnie że lepiej jak lekarz obejrzy dla twojego spokoju. mi brzuch twardniał przez skracanie się szyjki tylko że ja myślałam że to malec tak się wypręża dzięki bogu miałam akurat wizyte kontrolną i w pore trafiłam do szpitala
 
lepiej idz do innego lekarze, niech sprawdzi dlugosc twojej szyjki i czy sie nie otwiera od srodka, trzeba zrobic usg dopochwowe bo na tym przez brzuch nic nie zobaczy... ja bym na twoim miejscu jechala do innego lekarza lub do szpitala... nie wiem czy takie czeste oddawanie moczu jest grozne czy nie, moze zrob badania moczu? uwazaj na siebie
 
reklama
Jak do końca nie ufasz swojemu lekarzowi, idź do drugiego.Na pewno nie zaszkodzi. To dopiero 17 tc, nie wiem czy te objawy są normalne.
 
Do góry